Dom » Nieruchomość

Nowe inwestycje w Dąbrówce!

Nowe inwestycje w Dąbrówce!
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszyła budowa nowych zespołów mieszkań typu FORMA. Oba powstaną jednocześnie w Osadzie Leśnej w Dąbrówce oraz na Leśnej Polanie w Dopiewcu. Każdy z zespołów składa się z 5 budynków (w sumie 20 mieszkań). Inwestycje objęte są rachunkiem powierniczym i zostaną ukończone w III kw. przyszłego roku.

Forma to dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około od 69, 5 do 74 m2. Składa się z trzech, lub czterech pokoi.  Zespół mieszkań powstaje w zabudowie szeregowej. W każdym szeregowcu znajdują się cztery mieszkania. Wszystkie mają dostęp do własnego, wydzielonego ogrodu. Taki układ gwarantuje komfort mieszkania  porównywalny z typowym domem szeregowym. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe.  Ceny mieszkań typu Forma zaczynają się już od 290 tys. zł.

Naszym klientom proponujemy system płatności w wariancie 10/90. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, gdyż 90% płatności klienci dokonują w momencie odbioru mieszkania. Pozwala to odsunąć w czasie kwestie związane z kredytem hipotecznym i uniknięcie płacenia rat kredytu w okresie budowymówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea. Wszystkie mieszkania typu Forma kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych co jest kolejną zachętą dla kupujących. dodaje. 

W Leśnej Polanie inwestycja jest już na etapie ścian parteru, natomiast w Dąbrówce gotowe są fundamenty. 

Mamy już dwie rezerwacje na nowe Formy. Część klientów chce przyspieszyć procedury kredytowe w związku ze zmianami jakie zaczną obowiązywać od nowego roku w zakresie wysokości minimalnego wkładu własnego wyjaśnia Adam Wędrychowicz.

Osada Leśna w Dąbrówce oraz Leśna Polana w Dopiewcu to inwestycje które obejmują zabudowę jedno- oraz wielorodzinną o unikalnej architekturze. W Dąbrówce  znajduje się także szereg budynków usługowych: centrum handlowe, szkołę, kościół oraz miejsca rekreacji. Osada Leśna uznana została jedną z najlepiej zagospodarowanych przestrzeni publicznych w Wielkopolsce.

Klientów zainteresowanych mieszkaniami typu FORMA ucieszy także fakt objęcia inwestycji rachunkiem powierniczym zamkniętym. Oznacza on w praktyce, że finansowanie inwestycji jest zapewnione w 100 proc. Dzięki temu klienci mają zapewnione całkowite bezpieczeństwo transakcji. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FortePR s.c.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »