Dom » Budownictwo

Nowe kolory lakierobejcy Tikkurila Valtti Plus Complete

Nowe kolory lakierobejcy Tikkurila Valtti Plus Complete
Zobacz więcej zdjęć »
Jasny dąb, mahoń, wiśnia, a może pinia? O te odcienie Tikkurila poszerzyła właśnie paletę gotowych kolorów lakierobejcy impregnującej Tikkurila Valtti Plus Complete. Pozwala ona zachować piękno i podkreślić strukturę drewna, a jednocześnie zapewnić mu najwyższy stopień ochrony na wiele lat.

W rezultacie miłośnicy tego naturalnego materiału mogą skutecznie i efektownie zabezpieczyć swoje meble ogrodowe oraz inne drewniane elementy wokół domu, wybierając spośród 12 gotowych barw inspirowanych różnymi gatunkami drzew. Dodatkowo produkt dostępny jest także w 40 odcieniach z mieszalnika, co pozwala na realizację nawet bardzo indywidualnych upodobań.

Tikkurila Valtti Plus Complete dzięki innowacyjnej technologii wykorzystującej trzy żywice - Triple Resin System – zapewnia najwyższe zabezpieczenie drewna przed szkodliwymi warunkami pogodowymi: wilgocią, słońcem i  zmienną temperaturą. Dodatkowo, w lakierobejcy zastosowano podwójny system ochrony przed promieniowaniem UV - Double Barrier UV System - zapewniający maksymalną ochronę drewna oraz pomalowanej powłoki przed destrukcyjnym promieniowaniem słonecznym dzięki synergii dwóch filtrów UV. Tikkurila Valtti Plus Complete chroni drewno także przed rozwojem grzybów pleśniowych, pękaniem i łuszczeniem. Po aplikacji tworzy ekstremalnie trwałe powłoki dzięki głębokiej impregnacji i zdolności wiązania się z podłożem, które uszczelniają i wypełniają mikropęknięcia, a w rezultacie zwiększają żywotność drewna. Skutecznie odpychają wodę i wilgoć oraz mają podwyższoną odporność na zarysowania i ścieranie, utratę połysku i kredowanie. W efekcie Tikkurila Valtti Plus Complete zapewnia trwałą ochronę pomalowanych powierzchni drewnianych do 12 lat. 

Lakierobejca Tikkurila zapewnia jednocześnie niezwykle estetyczne, satynowe wykończenie oraz trwały, jednolity kolor. Dzięki szybkoschnącej formule i właściwościach tiksotropowych łatwo się rozprowadza, nie tworzy zacieków i nie kapie w  takcie aplikacji. W rezultacie, można łatwo samodzielnie przeprowadzić prace impregnujące z pomocą pędzla lub gąbki w ciągu jednego dnia, gdyż drugą warstwę produktu nakłada się nawet po 2 godzinach.

 

Potwierdzeniem najwyższej jakości lakierobejcy Tikkurila Valtti Plus Complete jest wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2020 dla marki Tikkurila w kategorii „Lakiery/impregnaty do drewna”. Jest on tworzony przez Centrum Badań i Analiz Rynku w celu wyłonienia najlepszych marek materiałów budowlanych na podstawie wyników badań ankietowych prowadzonych wśród firm budowlanych i wykonawczych z całego kraju.

 

Więcej informacji nt. Tikkurila Valtti Plus Complete można znaleźć na stronie: https://tikkurila.pl/farby-dekoracyjne/produkty/tikkurila-valtti-plus-completeRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »