Firma » Bankowość

Nowe „Konto dla Ciebie” w Credit Agricole

Nowe „Konto dla Ciebie” w Credit Agricole
Zobacz więcej zdjęć »
Credit Agricole wprowadza do swojej oferty „Konto dla Ciebie”. To zupełnie nowa propozycja z wieloma atrakcyjnymi funkcjonalnościami i promocjami. Posiadacze Konta dla Ciebie będą mogli korzystać m.in. z płatności Blik i karty wielowalutowej.

- Jesteśmy bankiem, do którego klienci najczęściej przenoszą swoje konta, co potwierdzają dane Krajowej Izby Rozliczeniowej. Niezależne badania Millward Brown pokazują z kolei, że jesteśmy najlepszym bankiem w rekomendacjach klientów. To zobowiązuje. Uważnie wsłuchujemy się w to, co mówią klienci. Nowa oferta jest precyzyjną odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania, dlatego proponujemy znacznie więcej niż standardowe na rynku cztery zera – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole. - Klientom owszem zależy na niskich opłatach za prowadzenie rachunku, coraz częściej jednak zwracają uwagę na to, jak szerokie możliwości otwiera przed nimi konto oraz jak atrakcyjne są promocje. Konto dla Ciebie skonstruowaliśmy biorąc pod uwagę właśnie te trzy różne elementy – wyjaśnia wiceprezes Marciniak.

 Pod jedną wspólną nazwą „Konto dla Ciebie” – kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP a także konta dla młodzieży i nastolatków. Prowadzenie Konta dla Ciebie jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile. Wystarczy, że klient spełni bardzo proste warunki.

 Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karta w wersji standardowej ma nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać jej wygląd spośród 50 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku.

 W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń Pomoc dla Ciebie. - To rozwiązanie znane z naszej dotychczasowej oferty, ale wzbogacone o nowe propozycje – mówi Grzegorz Górski, dyrektor pionu zarządzania produktami i segmentami w Credit Agricole. - W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. W pakiecie rozszerzonym dodatkowo ochrona obejmuje przypadki awarii domowego sprzętu komputerowego lub cyberataku, a także assistance w przypadku wypadku lub awarii samochodu. Przez pierwsze sześć miesięcy korzystanie z pakietu Pomoc dla Ciebie jest bezpłatne – zachęca Grzegorz Górski.

 Posiadacze konta mogą korzystać z Rachunku Oszczędzam o wysokim oprocentowaniu (do kwoty 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 3% przez cztery  miesiące od otwarcia konta), a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym. Bank współpracuje z blisko 10 tys. sklepów i punktów usługowych - płacąc w nich kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55 proc. zniżki. Klienci mogą odkładać także drobne kwoty podczas zakupów dzięki usłudze CAsaver, która zaokrągla płatności i „końcówki” przenosi z konta na Rachunek Oszczędzam. Dodatkową funkcjonalnością uruchamianą wraz z Kontem dla Ciebie są przelewy natychmiastowe Express Elixir i płatności Blik.

 Klienci otwierający Konto dla Ciebie zyskują dodatkowo atrakcyjne bonusy – bank udostępnia trzy różne opcje do wyboru. Klient, który przeniesie do Credit Agricole konto z innego banku wraz z miesięcznym wynagrodzeniem, może otrzymać do 200 zł premii. Dla klientów płacących rachunki za media z Konta dla Ciebie (np. wodę, prąd, gaz) bank proponuje do 300 zł zwrotu kosztów tych rachunków. Natomiast klienci często korzystający z karty mogą wybrać 50-procentowy bonus do środków uzbieranych dzięki usłudze CAsaver, który maksymalnie wynosi 300 zł.

 Konto dla Ciebie promowane jest w ramach nowej kampanii Credit Agricole z udziałem Dawida Podsiadło. - Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. Wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje - dodaje wiceprezes Jędrzej Marciniak.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (1)

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-05-08 15:03:19

  Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konto w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116899 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )