Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowe kształty makaronów Podravka dla dzieci

Nowe kształty makaronów Podravka dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Podravka rozbudowuje swoje portfolio i wprowadza na rynek dwa nowe kształty makaronów stworzone specjalnie z myślą o dzieciach.

Przygotowane z najwyższej jakości pszenicy 100% durum, makaronowe Kids Pasta zwierzątka Zoo oraz literki ABC, są idealnym dodatkiem do zup oraz sosów serwowanych najmłodszym.

Dane rynkowe pokazują, że konsumpcja makaronów wyraźnie wzrasta z każdym rokiem. Nic dziwnego - różnorodne dania na bazie makaronu są proste w przygotowaniu i smaczne, a przez to lubiane także przez dzieci. W związku z tym Podravka postanowiła wyjść naprzeciw preferencjom najmłodszych konsumentów.  Chcąc wzbogacić ich menu o produkty najwyższej jakości oraz zagwarantować atrakcyjną zabawę podczas posiłków, producent poszerza swoje portfolio o dwa nowe rodzaje produktów przeznaczonych dla dzieci.

Nowe makarony Podravka stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych - Kids Pasta ZOO Podravka w kształcie zwierzątek oraz Kids Pasta ABC Podravka w kształcie literek - są wyprodukowane z wysokogatunkowej pszenicy 100% durum (typu włoskiego), dzięki czemu znacznie przewyższają jakością inne makarony, powstałe ze zwykłej pszenicy. Charakteryzują się wysoką wartością odżywczą - są bogate w białko, tłuszcze oraz witaminy i składniki mineralne pochodzące z mąki z pszenicy durum. Mają również niższy indeks glikemiczny niż produkty ze zwykłej oczyszczonej mąki pszennej. Ponadto, makarony nie rozgotowują się, nie sklejają oraz zachowują sprężystość po ugotowaniu.

Makarony Podravka dla dzieci - Kids Pasta ZOO oraz Kids Pasta ABC - są dostępne w opakowaniach o standardowej gramaturze 500g, ułatwiającej dozowanie.

Sugerowana średnia cena produktu: 3,99 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedNacz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »