Dom » Wnętrza

Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting

Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesny design i energooszczędność – oto cechy nowej linii lamp Baris Square LED od wiodącego producenta systemów oświetleniowych Lena Lighting. Oprawy o klasycznym, kwadratowym kształcie wyróżniają się wysoką efektywnością świetlną i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi.

Baris Square to nowa odsłona dobrze znanych opraw świetlnych Baris od Lena Lighting. Tym razem jednak projektanci marki zaproponowali zupełnie nowy, kwadratowy kształt, który doskonale wpisuje się w przestrzenie utrzymane w nowoczesnym stylu. Baris Square 40 LED oraz Baris Square 52 LED sprawdzą się więc jako główne źródło światła w pomieszczeniach hotelowych, restauracyjnych, salach konferencyjnych, a także w nowoczesnych biurowcach.

- Nasze nowe lampy zaprojektowaliśmy z myślą o wnętrzach reprezentacyjnych, w których dużą rolę odgrywa nie tylko odpowiednie doświetlenie, ale także estetyka. Kwadratowy kształt kloszy, z których emitowane jest światło w dwóch temperaturach barwowych, a także łącznie siedem różnych rozmiarów zapewnia ogromne możliwości aranżacyjne. – mówi Marzena Lesińska Pełnomocnik ds. Marketingu Lena Lighting. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia efektywności świetlnej, szczególnie w obliczu wzrostu cen za pobór energii elektrycznej. Rodzina lamp Baris to gwarancja energooszczędności przy zachowaniu doskonałych parametrów świetlnych. – podsumowuje Marzena Lesińska.

Lampy z linii Baris mają  klosze pryzmatyczne lub mleczne i są wyposażone w wydajne moduły LED emitujące barwę w dwóch temperaturach barwowych: 3000 i 4000 K.

Sam korpus lamp Baris Square LED występuje w trzech podstawowych, neutralnych kolorach: białym, czarnym oraz szarym. Jednak istnieje możliwość wyboru dowolnych kolorów z palety RAL na zapytanie. Model Baris Square 40 dostępny jest w trzech imponujących rozmiarach (600 mm x 600 mm, 880 mm x 880 mm i 1160 mm 1160 mm), natomiast Baris Square 52 w czterech (610 mm x 610 mm, 890 mm x 890 mm, 1170 mm x 1170 mm i 1450 mm x 1450 mm). Lampy można dowolnie łączyć, tworząc wyjątkowe efekty dekoracyjno-świetlne. Regulowane długości zwiesi pozwalają na jeszcze większe urozmaicenie kompozycji podsufitowej, która nie tylko zapewni znakomite doświetlenie pomieszczenia, ale także przyciągnie wzrok użytkowników.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

v5group_JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »