Dom » Budownictwo

Nowe lekkie stojaki – kobyłki udźwigną prawie pół tony

Nowe lekkie stojaki – kobyłki udźwigną prawie pół tony
Zobacz więcej zdjęć »
Już niedługo w sprzedaży pojawią się nowe stojaki-kobyłki firmy Stanley, charakteryzujące się większą stabilnością oraz udźwigiem do 450 kilogramów. Producent wyposażył je w nowe funkcjonalności, w tym możliwość regulacji wysokości oraz zintegrowane rowki do mocowania materiału.
Firma Stanley wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele stojaków - kobyłek. Te wielofunkcyjne elementy są przydatne zarówno na budowie, jak i w warsztacie domowym. W zależności od potrzeb mogą pełnić rolę stołu warsztatowego, stabilnej podpory do obróbki materiału lub podestu roboczego do prac na podwyższeniu. Umożliwiają pracę w trudnych warunkach, gdzie nie ma możliwości instalowania rusztowań. Bardzo dobrze sprawdzają się także w zakładach stolarskich, rzemieślniczych oraz w warsztatach domowych. Ich uniwersalność sprawia, że mogą być używane zarówno w pracach na wolnym powietrzu, jak i w pomieszczeniach.

Nowe stojaki-kobyłki Stanley'a charakteryzuje mocna, solidna konstrukcja mogąca przenieść do 450 kg (obciążenie na zestaw). Wyposażono je w anty-poślizgowe stopy, co podnosi poziom bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych prac. Ze względu na swoją niską wagę i łatwość składania, oba modele są bardzo mobilne - mogą być łatwo przenoszone z miejsca na miejsce.

Regulowany stojak - kobyłka (zestaw złożony z 2 sztuk) to model wykonany w całości z solidnego polipropylenowego tworzywa. Kobyłka posiada antypoślizgowe stopy oraz gumowe wkładki na powierzchni roboczej, które zabezpieczają powierzchnię stojaka i obrabianych materiałów przed poślizgiem, zapewniając stabilność także podczas nacisku. Zaletą nowej kobyłki jest jej innowacyjny i ergonomiczny mechanizm, który umożliwia regulację wysokości narzędzia, co jest szczególnie przydatne przy różnicy poziomów pomiędzy dwoma stojakami. Wystarczy jedynie przytrzymać przycisk i wyciągnąć podstawę do góry na jedną z 5 możliwych opcji. Mechanizm ten umożliwia także regulację szerokości powierzchni stojaka. W rezultacie można ją zwiększyć łącznie o 50 cm, tworząc bardziej komfortowy, szeroki blat.
Nowe narzędzie marki Stanley posiada dodatkowe zaciski do przytrzymywania drewna lub przycinanych rur. Kobyłka Stanley wyróżnia się mobilną konstrukcją (wymiary złożonego stojaka to 71,4 cm x 7,4 cm x 76,2 cm) oraz bardzo niewielką wagą, dzięki czemu nie sprawia problemów podczas transportu i przechowywania.

Druga nowość Stanely'a - składany stojak - kobyłka (zestaw złożony z 2 sztuk), to narzędzie, które wyposażono w zintegrowane rowki do mocowania i przytrzymywania materiału oraz boczne wieszaki do przechowywania kabli. Dodatkowo stojak posiada specjalny moduł - półkę, która stanowi bezpieczną blokadę nóg, zapewniając
jednocześnie powierzchnię do przechowywania narzędzi.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »