Firma » Biznes

NOWE LOGO MARKI LILLY PLANET

NOWE LOGO MARKI LILLY PLANET
Zobacz więcej zdjęć »
Począwszy od dnia 1 grudnia 2013 r. obowiązuje nowy logotyp marki Lilly Planet, znajdującej się w portfolio firmy Asunto Group. Decyzja o rebrandingu wynika ze strategii marketingowej spółki, zakładającej otwarcie na nowe trendy komunikacji z rynkiem.

Prezentowane nowe logo Lilly Planet charakteryzuje się nowoczesną typografią i formą. Podstawowym modułem organizującym konstrukcję, przestrzeń i proporcje logotypu jest owal. W moduł wpisano nazwę oraz graficzne przedstawienie krewetki, stanowiące nawiązanie tematyczne do portfolio marki.

Nowe logo Lilly Planet pozwoli jeszcze mocniej zaakcentować obecność oraz wzmocnić świadomość rynkową produktów firmy.

Projekt logotypu marki Lilly Planet został opracowany przy udziale Agencji Reklamowej Sail, która współpracuje z klientami w kreowaniu identyfikacji wizualnej firm.

W planach spółki znajduje się również wprowadzenie linii nowych opakowań dla marek Best Bakery i Lilly Planet oraz odświeżenie serwisów internetowych poświęconych produktom i usługom.

Firma Asunto Group specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wyrobów piekarniczych świeżych oraz mrożonych do częściowego lub pełnego wypieku Best Bakery, a także owoców morza pod marką Lilly Planet.

Kontakt: aneta.grabos@asuntogroup.eu

Sopot, dnia 13.01.2014Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Asunto Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »