Firma » Biznes

Nowe Magazyny Seifert Polska

Nowe Magazyny Seifert Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Firma rozwija się w imponującym tempie i specjalizuje pod kątem potrzeb branży AUTOMOTIVE oraz ADR

 

BIELSKO-BIAŁA

 

Od maja 2019, w oddziale w Bielsku-Białej, Seifert Polska zwiększyła nowoczesną powierzchnię magazynową i biurową na poziomie blisko 8 000 metrów kwadratowych.

Nowy magazyn umożliwia składowanie towarów w systemie blokowym i wyposażony jest w instalację tryskaczową oraz oświetlenie Led o właściwościach eco i ekonomicznych.

Nowa przestrzeń magazynowa zyskała na dodatkowym wyposażeniu, które optymalizuje system dotychczasowej pracy i w dalszej części koncentruje się przede wszystkim na logistyce kontraktowej dedykowanej branży AUTOMOTIVE.

 

 

POZNAŃ

 

Również od maja 2019, w ramach ciągłego rozwoju, firma zwiększyła powierzchnię magazynową w oddziale w Luboniu o blisko 8 000 metrów kwadratowych. Powstała także przestrzeń przeznaczona na specjalistyczny magazyn dla branży ADR oraz biuro.

Nowy magazyn umożliwia składowanie towarów w systemie blokowym oraz wyposażony jest w podwyższoną odporność ogniową (Q=<6000 MJ/m2), charakteryzuje go wysoka nośność posadzki (8t/m2), a także zabezpieczenia w postaci poddachowych instalacji tryskaczowych oraz wewnątrzregałowych w strefie ADR. Ponadto magazyn cechuje system oddymiania i wentylowania grawitacyjnego oraz zabudowane wanny wychwytowe pod posadzką magazynu.  Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »