Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nowe marki w Centrum Handlowym Czyżyny

Centrum Handlowe Czyżyny rozszerza ofertę najemców z kategorii moda oraz żywność. Od grudnia 2015 roku w CH Czyżyny można robić zakupy w nowo otwartych sklepach Reporter Young oraz w Awiteksie.

Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów, stworzona z myślą o dzieciach w wieku 7-13 lat . Wizytówką firmy jest oryginalny i niepowtarzalny design. Odzież Reporter Young to przede wszystkim moda i wygoda, a produkty marki wyróżniają niepowtarzalnymi wzorami  i oryginalną kolorystyką. Reporter Young oferuje ubrania dla dziewcząt w rozmiarze od 122 do 164 cm oraz dla chłopców w rozmiarze od 128 do 176 cm. 

Awiteks to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku małopolskim i lider w produkcji wyrobów piekarniczo-cukierniczych. Konsumenci mogą wybierać spośród wielu rodzajów chleba i wyrobów cukierniczych, mając pewność, że każdy z produktów zadowoli ich podniebienia.

Sklep Reporter Young znajduje się w sąsiedztwie takich lokali, jak Yves Rocher i Yups!, a Awiteks obok Strefy Diet i Kwiaciarni Multiflora.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »