Firma » Reklama

Nowe materiały graficzne dla Strefy Ekonomicznej

Rozpoczęto prace nad odświeżeniem materiałów graficznych Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, jednej z największych Stref w Polsce.

W ramach przedsięwzięcia, jednostka obejmująca zasięgiem działania 3 województwa (lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie) otrzyma odnowioną oprawę wizualną dla narzędzi wykorzystywanych przy codziennej komunikacji. Realizacją zajęła się firma Orfin Studio z Wrocławia.

W oparciu o dotychczasowe materiały odświeżono już projekty folderu informacyjnego oraz wizytówek. Obecnie trwają prace nad liftingiem strony WWW, a także nad wprowadzeniem spójnego wyglądu pozostałych materiałów, takich jak: papier firmowy, notesy, teczki, rollup’y itd. Celem wizerunkowym tych zabiegów jest nadanie jednolitej, przejrzystej i atrakcyjnej formy dla przekazu kreowanego przez Strefę Ekonomiczną, która  zajmuje się obsługą znaczących inwestorów krajowych i zagranicznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

piotrb

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »