Firma » Praca

Nowe miejsce do pracy w Wola Parku

Nowe miejsce do pracy w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Wola Park to nie tylko centrum handlowe. Teraz jest również doskonałym miejscem do pracy. Na drugim piętrze przy siłowni Calypso otworzyła się nowa strefa co-workingu.

Strefa co-workingu to przestrzeń, w której można popracować w spokoju i w komfortowych warunkach. To świetne rozwiązanie dla osób nielubiących pracować w biurze oraz dla freelancerów. Do ich dyspozycji w Wola Parku pozostają niezbędne sprzęty, takie jak: drukarka, monitory do wyświetlania prezentacji i ładowarki indukcyjne. W strefie pracy dostępne jest również darmowe Wi-Fi oraz wygodne stoły i fotele.


- Strefa co-workingu powstała również z myślą o studentach. Niedaleko od Centrum zlokalizowane są bowiem liczne akademiki. Do Wola Parku żacy mogą przychodzić teraz nie tylko na zakupy, obiad czy do kina, ale również po to, by w świetnie zaaranżowanej i nowoczesnej przestrzeni przygotować zlecony projekt lub nauczyć się do egzaminu – przekonuje Dagmara Pozowska, dyrektor centrum handlowego Wola Park.

 
Strefa co-workingu w Wola Parku jest bezpłatna. Mogą z niej korzystać wszyscy chętni. Strefa pracy otwarta jest w godzinach funkcjonowania centrum handlowego. Od poniedziałku do soboty od 10:00 do 21:00, a w niedziele do 20:00. Obok strefy znajduje się tzw. food court z szeroką ofertą gastronomiczną oraz Antresola – doskonałe miejsce do relaksu po pracy.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »