Dom » Nieruchomość

Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim – inwestycja Debiut IV już w sprzedaży

Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim  – inwestycja Debiut IV już w sprzedaży
Zobacz więcej zdjęć »
Deweloper INPRO stale poszerza swoją ofertę. Tym razem do sprzedaży wprowadził kameralną inwestycję Debiut IV, która zlokalizowana będzie w miejscowości Pruszcz Gdański. Projekt przewiduje powstanie dwóch budynków obejmujących łącznie 62 mieszkania.

Debiut IV to kameralny projekt, składający się z dwóch trzypiętrowych budynków. Atutem inwestycji jest szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań liczących od 28 do 72 mkw. Do lokali przynależały będą balkony oraz loggie lub przydomowe ogródki o powierzchniach sięgających nawet 142 mkw.

 

Budynki powstałe w ramach Debiut IV będą łączyły się ze sobą na poziomie -1 za pośrednictwem podziemnej hali garażowej, która pomieści 57 samochodów. Na terenie inwestycji utworzony zostanie także naziemny parking obejmujący w sumie 26 miejsc postojowych. Nowoczesne obiekty wyposażone zostaną w udogodnienia takie jak w windy, wózkarnie, boxy do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenia na jednoślady. Przed wejściami do budynków zaprojektowano elementy małej architektury w postaci ławek i stojaków na rowery. Dodatkowo mieszkańcy Debiut IV będą mogli korzystać ze strefy rekreacyjnej nowego osiedla, które powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Przyszli właściciele mieszkań nabędą prawo do bogatej infrastruktury, obejmującej wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz część rekreacyjną.

Inwestycja Debiut IV powstaje przy ul. Ignacego Domeyki w Pruszczu Gdańskim, oddalonej ok. 10 km od centrum Gdańska. Mieszkańcy tej miejscowości mogą korzystać z zapewnionej przez Urząd Miasta bezpłatnej linii autobusowej. Dodatkowo w odległości zaledwie ok. 2 km od osiedla znajduje się stacja PKP Pruszcz Gdański. Dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa i kolejowa sprawi, że przyszli mieszkańcy w szybki i bezpośredni sposób będą mogli dostać się do dowolnego punktu w Trójmieście.

Ceny nieruchomości oferowanych w ramach inwestycji Debiut IV zaczynają się już od 6 900 zł brutto za mkw. Zakończenie budowy planowane jest na lipiec 2022 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty można znaleźć na stronie internetowej: www.inpro.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 9 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »