Dom » Budownictwo

Nowe młotowiertarki 4 kg od DeWALT®

Nowe młotowiertarki 4 kg od DeWALT®
Zobacz więcej zdjęć »
DEWALT® wprowadził na rynek innowacyjną serię 4-kilogramowych przewodowych młotowiertarek SDS-Plus. Ich najważniejsze cechy to minimalna waga, zwiększona moc, najniższy poziom wibracji oraz ergonomiczny kształt.
W skład nowej serii młotowiertarek DeWALT® wchodzą modele: D25413K, D25414KT, D25415K i D25430K. Wszystkie zostały skonstruowane tak, aby mieć odpowiednio dobrany stosunek masy do mocy i energii uderzenia. Odpowiadają za to: mocny silnik 1,000 W, bezkonkurencyjny, zoptymalizowany mechanizm udarowy o częstotliwości uderzeń od 0 do 4700bpm i energia udaru 4.2J. Masywna konstrukcja mechanizmu młotów zapewnia urządzeniom dłuższą żywotność i doskonałe parametry.

Nowe modele należą do linii DeWALT® Perform and Protect gwarantującej najwyższy poziom bezpieczeństwa, które zapewniają: najniższy w tej klasie poziom wibracji (nie więcej niż 8.2m/s2) oraz aktywna kontrola wibracji z ruchomym tylnym uchwytem dla jeszcze większego komfortu pracy profesjonalistów.

Nowe młotowiertarki DeWALT® są przeznaczone do ciężkich zastosowań takich, jak: wiercenie i dłutowanie w betonie, metalu, drewnie i tworzywach sztucznych. Sprawdzają się idealnie podczas wiercenia otworów od 6 do 32 mm pod kotwy i mocowania w betonie oraz w cegle. Dzięki funkcji wyłączenia obrotów można ich używać do lekkiego dłutowania, kucia i usuwania płytek, a dzięki możliwości zatrzymania udaru do wiercenia w drewnie, metalu, czy ceramice.

Najbardziej zaawansowany w tej serii model D25415K dodatkowo wyposażono w:
• pełnofalową elektronikę umożliwiającą płynne sterowanie prędkością obrotową,
• technologię antyrotacji, która chroni użytkowników zmniejszając moc urządzenia w sytuacji blokowania wiertła,
• 3-szczękowy, szybkowymienny uchwyt, który zapewnia krótki czas przestoju w pracy oraz wszechstronność zastosowań w przypadku wiercenia w drewnie, metalu, ceramice.

Model D25414KT wyróżnia się natomiast bogatym wyposażeniem standardowym, w skład którego wchodzą: szybkowymienny uchwyt SDS-Plus, szybkowymienny uchwyt 3-szczękowy, wielopozycyjna rękojeść boczna, mocny kufer trasportowy, dłuto SDS-Plus, 2 wiertła SDS-Plus, 4 wiertła do metalu HSS, 4 wiertła do drewna z końcówką pilotującą, 2 wiertła do drewna płaskie, okulary i rękawice ochronne.

Sugerowane ceny detaliczne poszczególnych modeli:
D25413K - 2455 zł
D25414KT - 2720 zł
D25415K - 3069 zł
D25430K - 2270 zł

Wszystkie produkty firmy DeWALT® dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »