Motoryzacja » Samochody

Nowe modele najpopularniejsze w ofercie Volvo

Nowe modele najpopularniejsze w ofercie Volvo
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo Cars po podsumowaniu pierwszego półrocza podało, jakie modele są najpopularniejsze w ofercie tej szwedzkiej marki. Kontynuując świetną passę swojego poprzednika, numerem jeden jest druga generacja SUV-a Volvo XC60.


W pierwszym półroczu bieżącego roku najpopularniejszym modelem był XC60 drugiej generacji (88 786 aut). Największy SUV XC90 znalazł 47 658 nabywców. Do tego sprzedano 41 588 aut serii V40/V40 Cross Country. Na kolejnej pozycji znalazł się sedan – S90 – 30 977 oraz XC40 – 23 741 aut.

Ten ostatni model z pewnością niebawem znacznie awansuje w tym zestawieniu, bo w kolejce do produkcji czeka ponad 56 000 zamówionych przez klientów modeli tego najmniejszego SUV-a szwedzkiej marki.

A jak to wygląda w podziale na konkretne rynki? Na Starym Kontynencie sprzedaż rozłożyła się pomiędzy takie modele jak XC60, modele serii 90 oraz XC40. W Ameryce największą popularnością cieszyły się modele typu SUV: XC60 i XC90. Natomiast największym zainteresowaniem w chińskich salonach cieszyły się dwa modele produkowane na miejscu: XC60 i S90.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »