Motoryzacja » Samochody

Nowe modele Volvo cieszą się dużą popularnością

Nowe modele Volvo cieszą się dużą popularnością
Zobacz więcej zdjęć »
Największym zainteresowaniem wśród kupujących cieszyło się Volvo XC60 oraz modele serii 90. Są to samochody najnowszej generacji, które posiadają nie tylko nową stylistykę szwedzkiej marki, ale też technologię.


Volvo XC60 przez lata było najpopularniejszym modelem w ofercie marki. Co więcej, pierwsza generacja średniej wielkości SUV-a jest największym bestsellerem w historii Volvo. Druga odsłona tego modelu kontynuuje ten trend i jeszcze go umacnia dzięki stale rosnącej sprzedaży.

W samych Chinach, które stają sie dla Volvo jednym z najważniejszych rynkuów, niezmiennie najchętniej wybierane modele to, produkowane na miejscu, XC60, S90 oraz S60L.

Natomiast w regionie EMEA (Europa, BLiski Wschód i Afryka) najchętniej największym zainteresowaniem cieszą się modele serii 90 oraz obie generacje Volvo XC60.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 112374 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )