Dom » Wnętrza

Nowe mopy parowe Black & Decker – sprzątanie bez alergii

Nowe mopy parowe Black & Decker – sprzątanie bez alergii
Zobacz więcej zdjęć »
Porządki w mieszkaniu bez użycia detergentów? To możliwe, dzięki nowym modelom mopów parowych Black & Decker Steam-mop™, które nie tylko czyszczą, ale też skutecznie dezynfekują powierzchnie, likwidując 99,9% bakterii i zarazków bez użycia środków chemicznych.

Mopy parowe - alternatywa dla tradycyjnych sposobów czyszczenia mieszkania - mają wielu zwolenników. Eliminując kontakt człowieka ze środkiem chemicznym przeznaczonym do czyszczenia powierzchni zapobiegają problemom zdrowotnym powodowanym przez detergenty. Mopy wykorzystują technologię parową, która dodatkowo dezynfekuje sprzątane powierzchnie likwidując 99,9% bakterii i zarazków. Wśród innych zalet podkreśla się wygodę stosowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod sprzątania, mopy parowe nie wymagają ciągłej zmiany wody czy każdorazowego dostosowywania środka do czyszczonej powierzchni. Z myślą o osobach, które wykorzystują mopy parowe w pracach porządkowych oraz tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować tych narzędzi, firma Stanley Black & Decker wprowadza do sprzedaży trzy nowe modele mopów parowych Steam-mopTM: FSM1620, FSM1630, FSMH1621 oraz ręczny oczyszczacz parowy SteambusterTM FSS1600.

Wszystkie nowe modele Steam-mopTM wyposażone zostały w technologię AutoselectTM. Gwarantuje ona optymalną emisję pary wodnej podczas czyszczenia wybranych typów podłogi. Łatwy do napełnienia zbiornik na wodę z systemem filtracji, zapobiega powstawaniu kamienia i wydłuża czas pracy urządzeń. Wykonana z mikrowłókien nakładka wielokrotnego użytku easy glideTM umożliwia głębokie czyszczenie sprzątanych powierzchni. W ciasnych przestrzeniach dobrze sprawdzi się obrotowa głowica (zakres 180°), która znacznie ułatwia manewrowanie mopem. Dla zwiększenia komfortu pracy model FSM1630 został wyposażony dodatkowo w odłączaną mikro-głowicę podłogową. Modele: FSM1630 oraz FSMH1621 posiadają funkcję dodatkowego uderzenia pary (emisja większa o 50%), co pomaga zwalczyć trwałe zabrudzenia. Model FSMH1621 posiada także ręczny oczyszczacz parowy, który świetnie sprawdza się przy czyszczeniu precyzyjnym np. kamienia z armatury.

Sprzymierzeńcem w sprzątaniu trudnodostępnych miejsc będzie też ręczny oczyszczacz parowy Black & Decker FSS1600, posiadający osiem praktycznych końcówek. Jego kompaktowa konstrukcja i nieduża masa (1,8 kg) zapewnia duży komfort pracy i łatwe manewrowanie narzędziem. Model FSS1600 świetnie sprawdza się podczas czyszczenia kuchenek, grilla, jak również szklanych parawanów prysznicowych, glazury i wszelkich artykułów ceramicznych.

Wszystkie nowe modele Black & Decker Steam-mopTM oraz SteambusterTM wyróżnia szybki czas przygotowania do pracy - osiągnięcie odpowiedniej temperatury następuje po 15 sekundach i sygnalizowane jest zmianą koloru zbiornika z czerwonego na niebieski.

Produkty dostępne są w renomowanych sklepach i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Wszystkie objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Ceny urządzeń:
FSM1620 - 445,00 PLN
FSM1630 - 499,00 PLN
FSMH1621 - 639,00 PLN
FSS1600 - 405,00 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »