Dom » Budownictwo

Nowe noże Stanley

Nowe noże Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley, światowy lider w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych, wprowadza do sprzedaży 3 nowe produkty – nóż bezpieczny FatMax®, nóż bezpieczny do folii pakowej oraz składany nóż kieszonkowy.
Firma Stanley od lat wprowadza na rynek nowatorskie rozwiązania w gamie narzędzi ręcznych. Jako pierwsza na świecie opracowała konstrukcję noży składanych. Teraz jako pierwsza na świecie wprowadza nóż bezpieczny z trzema funkcjami.

Nóż bezpieczny FatMax®
FatMax® 10-242 to pierwszy na świecie bezpieczny nóż z trzema dodatkowymi funkcjami: automatyczną wymianą ostrza, samopowrotnym, bezpiecznym ostrzem oraz rozdzielaczem folii. Nóż jest poręczny i prosty w obsłudze, można go otworzyć samym kciukiem, a ergonomiczna obudowa z gumowymi wkładkami zapobiega przed wysunięciem się narzędzia z dłoni. Bezpieczne, samopowrotne ostrze chroni użytkownika przed przypadkowym skaleczeniem i zapewnia wygodę podczas pracy. Nowatorskim rozwiązaniem jest system szybkiej wymiany zużytych ostrzy na nowe, których magazynek ukryto w rękojeści. Nóż wyposażono w bezpieczny obcinak do folii i kartonów z wymiennym ostrzem ukrytym w szczelinie.

Oprócz bezpiecznego noża FatMax, firma wprowadza na rynek jeszcze dwa nowe produkty: nóż do cięcia folii oraz składany nóż kieszonkowy.

Nóż bezpieczny do folii pakowej Stanley
Model 10-244 to nowy bezpieczny nóż do cięcia folii pakowej w małym, kieszonkowym rozmiarze. Jego wymienne ostrze ukryte jest w specjalnie wyprofilowanej szczelinie tnącej, co zabezpiecza użytkownika przed skaleczeniem.

Składany nóż kieszonkowy Stanley
Bezpieczny, składany nóż kieszonkowy Stanley (model 10-243) posiada korpus wykonany z metalu i trwałego tworzywa oraz bardzo wygodny system automatycznej wymiany ostrza. Poręczny rozmiar sprawia, że możemy mieć go przy sobie zawsze, gdy jest potrzebny. Największymi atutami tego noża są niezawodność oraz wygodne użytkowanie. Do noża pasują ostrza: 11-987 i 11-921.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »