Gospodarka » Narzędzia

Nowe nożyce Stanley przetną każdy pręt

Nowe nożyce Stanley przetną każdy pręt
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley przedstawia nowość ze swojego katalogu – model nożyc do prętów z rurowymi rękojeściami.
 

Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, rozszerzył swoją ofertę o nowy model nożyc do prętów. Ich szczęki umożliwiające cięcie prętów o średnicy do 14 mm wykuto ze stali chromowo-molibdenowej. Nożyce posiadają rurowe rękojeści, dzięki czemu narzędzie jest lżejsze i poręczniejsze. Aby zapewnić wyższy komfort pracy oraz ułatwić cięcie przy dużym nacisku, uchwyty wykonano z tworzywa zapobiegającego ślizganiu się dłoni.


Nowe nożyce marki Stanley posiadają mimośrodową regulację szczęk, co pozwala dokładnie wyregulować położenie szczęk. Dzięki temu sprawdzą się one zarówno przy przecinaniu siatki, prętów, a także rozcinaniu łańcuchów i kłódek, do których zgubiliśmy klucze. W zależności od rozmiaru szczęk, z którymi oferowane są nożyce, maksymalna średnica ciętego materiału waha się od 3 do 14 milimetrów.

W sprzedaży dostępne są również wymienne szczęki do nożyc, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji narzędzia w długim okresie. Firma Stanley, oprócz nożyc do cięcia prętów z rękojeściami rurowymi, oferuje także nożyce w wersji z rękojeściami kutymi.

Nożyce Stanley do prętów

Długość: 600 mm

Sugerowana cena detaliczna: 220 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Informacje o firmie Stanley

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.

W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

www.stanleyworks.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »