Firma » Biznes

Nowe oblicze Sodexo Pass Polska

Nowe oblicze Sodexo Pass Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Sodexo, światowy lider i ekspert w zakresie skutecznych rozwiązań motywacyjnych, repozycjonuje swoją markę i w komunikacji z klientem zmienia się na Sodexo Motivation Solutions.

Zmiana ma podkreślać kompleksowość oferty, wiedzę i międzynarodowe doświadczenie Sodexo, a także ma ułatwić wszystkim Klientom identyfikację obszarów działań firmy.

Według Sodexo jakość życia i motywacja stanowią główne mechanizmy wzrostu efektywności i rozwoju organizacji. Firma Sodexo, światowy lider w oferowaniu rozwiązań poprawiających Jakość Codziennego Życia, konsekwentnie rozwija swoją strategię wspierania firm w procesie motywowania pracowników, partnerów handlowych, klientów i kontrahentów. Dlatego firma postanowiła umocnić swój wizerunek partnera strategicznego i w nowo używanej nazwie - Sodexo Motivation Solutions - skoncentrowała się na podstawowych segmentach swojej działalności.

„Wybraliśmy nazwę Motivation Solutions, ponieważ lepiej odzwierciedla ona zmiany, jakie zaszły w naszej działalności, a także jest bliższa naszej misji - powiedział Robert Lech, Dyrektor Generalny Sodexo w Polsce.- Nowa nazwa ma uczynić naszą ofertę bardziej zrozumiałą dla naszych klientów - pomagamy motywować pracowników różnych organizacji, a nasze motywatory pozytywnie wpływają na ludzi oraz na wyniki osiągane przez te organizacje. Nasza ewolucja w kierunku konstruowania i wdrażania kompleksowych programów motywacyjnych sprawiła, że Sodexo jest firmą, która wyznacza standardy na rynku rozwiązań motywacyjnych i jest jedyną firmą na rynku polskim, która oferuje tak kompleksową ofertę w zakresie rozwiązań motywacyjnych."

Grupa Sodexo jest obecna w 80 krajach i zatrudnia 380 tysięcy pracowników, którzy tworzą i oferują wachlarz kompleksowych rozwiązań motywacyjnych (Motivation Solutions) oraz kompleksowych rozwiązań w zakresie usług outsourcingowych (On-site Service Solutions) wpływających na poprawę Jakości Codziennego Życia.

W oparciu o dwie sfery działalności Sodexo może przedstawić klientom kompleksową i zintegrowaną ofertę, która każdego dnia przynosi satysfakcję 50 milionom ludzi na świecie. Jest to jedyna w swoim rodzaju oferta - dzięki niej Sodexo staje się strategicznym partnerem przedsiębiorstw i organizacji dążących do efektywności ekonomicznej oraz dobrobytu i satysfakcji swojego personelu.

Źródłami jakości życia i motywacji są między innymi: jakość środowiska pracy, umiejętność zachowania balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym oraz docenianie pracy - zarówno tej wykonywanej samodzielnie, jak i w ramach zespołu. Oferta Sodexo proponuje rozwiązania w każdym z wymienionych obszarów.

Sodexo Motivation Solutions w Polsce dostarcza rozwiązania w dwóch następujących obszarach:

· Motywacja pracowników - każdy pracodawca pragnie zatrudnić najlepszych ludzi i zwiększać ich lojalność, ponieważ im większa motywacja pracowników tym większa efektywność. Natomiast pracownicy oczekują ciągłej poprawy warunków pracy i zróżnicowanych form motywacji. Sodexo wspomaga Klientów w zakresie budowania trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz wzmacniania poczucia identyfikacji z firmą. W propozycji dotyczącej motywacji pracowników oferuje pełne doradztwo w zakresie świadczeń pozapłacowych oraz optymalizacji Funduszu Świadczeń Socjalnych. Sodexo zapewnia także obsługę organizacyjną i logistyczną związaną z tworzeniem systemów motywacyjnych.

· Lojalność i Motywacja w biznesie - każda firma jest zorientowana na osiąganie sukcesu rynkowego. Sodexo wspiera swoich Klientów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie budowania motywacji i lojalności partnerów biznesowych. Sodexo zapewnia najwyższą jakość usług na wszystkich poziomach niezbędnych dla efektywnego prowadzenia programów motywacyjnych lub lojalnościowych. Oferuje doradztwo podatkowo-prawne, wsparcie w tworzeniu mechanizmów i regulaminów programów wsparcia sprzedaży, pełen wachlarz nagród, ich personalizację, logistykę, bieżące zarządzanie programami, komunikację z uczestnikami, a wreszcie - szczegółowe raportowanie.

O Sodexo Motivation Solutions

Sodexo w Polsce

Sodexo Motivation Solutions (dawniej Sodexo Pass) działa na polskim rynku od maja 1998 roku. Spółka należy do międzynarodowej Grupy Sodexo, która od ponad 40 lat specjalizuje się w świadczeniu usług podnoszących Jakość Codziennego Życia. W ciągu 12 lat działalności w Polsce firma Sodexo Motivation Solutions zbudowała i ugruntowała pozycję wyspecjalizowanego doradcy w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych skierowanych do pracowników (segment Motywacja Pracowników) oraz do klientów, kontrahentów i konsumentów (segment Lojalność i Motywacja w Biznesie). Sodexo Motivation Solutions oferuje profesjonalne rozwiązania usprawniające system wynagradzania pracowników oraz podnoszące skuteczność akcji promocyjnych, programów lojalnościowych i innych działań w zakresie wsparcia sprzedaży. Od 2008 roku firma jest właścicielem marki Vivabox obecnej również na rynku konsumenckim. Firma Sodexo Motivation Solutions, jako jedyna w Polsce, zapewnia tak kompleksową obsługę w zakresie rozwiązań motywacyjnych.

Sodexo, światowy lider w zakresie skutecznych rozwiązań motywacyjnych

Jakość Codziennego Życia odgrywa ważną rolę w indywidualnym rozwoju każdego człowieka oraz w działalności organizacji. Bazując na takim przekonaniu Sodexo, od chwili założenia firmy przez Pierre'a Bellon'a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 380.000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych (Sodexo Motivation Solutions) oraz kompleksowych rozwiązań w zakresie usług outsourcingowych (On-site Service Solutions).

Sodexo stworzyło nową formę usług dla przedsiębiorców, które nie tylko zapewniają rozwój oraz samorealizację pracowników, ale również przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, ekonomicznego i środowiskowego społeczności lokalnych, regionów i całych państw, w których Sodexo funkcjonuje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »