Dom » Ogrody

Nowe odkurzacze ogrodowe Black & Decker

Nowe odkurzacze ogrodowe Black & Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku pojawiły się trzy nowe modele odkurzaczy ogrodowych Black & Decker. Wszystkie gwarantują większą moc ssania i prędkość dmuchawy oraz dłuższy czas pracy dzięki powiększonemu workowi na odpady.
W jesiennej ofercie elektronarzędzi ogrodowych Black & Decker pojawiły się trzy nowe modele odkurzaczy: GW3050 (z najbogatszym wyposażeniem) oraz GW3030 i GW2810. Modele te, w porównaniu do zeszłorocznych, wyróżniają się między innymi: 30% większą mocą ssania, 40% większą prędkością pracy dmuchawy oraz nawet 40% większą pojemnością worka na odpady.

W odkurzaczu ogrodowym Black & Decker GW3050 o mocy 3000W zainstalowano trwalszy wentylator poprawiający przepływ powietrza i zwiększający możliwości rozdrabniania odpadów przy jednoczesnym obniżeniu poziomu emitowanego hałasu. Odkurzacz posiada dwie wymienne tuby odpowiadające za dwie funkcje pracy - wydmuchu, która pozwala na zdmuchnięcie wszystkich liści w wybrane miejsce oraz rozdrabniania, dzięki której odkurzacz zasysając liście jednocześnie je rozdrabnia a odpady gromadzi w bardzo pojemnym - 50 litrowym worku. W modelu tym zwiększono efektywność rozdrabniania, która obecnie pozwala na aż 16-krotną redukcję objętości odpadów. Przyczynia się to nie tylko do wydłużenia czasu pracy narzędziem, ale także znacznie ułatwia i przyspiesza utylizację oraz kompostowanie odpadów. Aby jeszcze bardziej usprawnić prace ogrodowe, zaoszczędzić czas i uniknąć kłopotów z opróżnianiem worka Black & Decker wprowadził możliwość podłączenia odkurzacza GW3050 bezpośrednio do ogrodowego pojemnika na odpady.

To nie jedyne udogodnienia zastosowane w nowym odkurzaczu GW3050 Black & Decker. Model ten posiada płynną regulację prędkości pracy wentylatora, którą można ustawiać w zakresie od 230 km/godz. (funkcja odkurzania) do 418 km/godz. (funkcja wydmuchu). Tak duża prędkość pracy dmuchawy w połączeniu z wbudowanym drapakiem do usuwania mokrych, przyklejonych liści znacznie usprawnia najtrudniejsze zadania w ogrodzie. Większy komfort pracy użytkownika oraz swobodę posługiwania się narzędziem zapewniają lekka konstrukcja, uchwyt z regulowanym pozycjonowaniem i pas naramienny.

Odkurzacz objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Produkt dostępny jest w sprzedaży w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »