Dom » Budownictwo

Nowe Ogrody – inwestycja łącząca miasto i zieleń

Nowe Ogrody – inwestycja łącząca miasto i zieleń
Zobacz więcej zdjęć »
Życie w wygodnej odległości od centrum, nie musi oznaczać rezygnacji z codziennego kontaktu z naturą. Wybierając osiedle Nowe Ogrody możesz umiejętnie połączyć te dwie korzyści, ciesząc się jednocześnie doskonale rozwiniętą infrastrukturą w najbliżej okolicy oraz dużą ilością zieleni.

Nowe Ogrody to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który rozwija się na poznańskich Jeżycach. W dzielnicy, która gwarantuje atrakcyjne tereny zielone, dobre zaplecze usługowo-handlowe i przede wszystkim sprawny dojazd do ścisłego centrum Poznania. Te elementy sprawiają, że inwestycja przy ulicy Meissnera cieszy się dużym uznaniem wśród osób, poszukujących komfortu w miejskim wydaniu. Osiedle położone jest także w wygodnej bliskości od centrum biznesowego rozwijającego się przy ulicy Bułgarskiej. Natomiast sąsiedztwo Jeziora Rusałka czy Ogrodu Botanicznego stanowi gwarancję stałego dostępu do atrakcyjnych terenów zielonych, które pozwolą wyciszyć się po ciężkim dniu, podobnie jak liczne tereny rekreacyjne czy sieć ścieżek rowerowych.  

Aktualnie spółka Proxin Ogrody realizuje V etap inwestycji. - Nowy budynek przy ulicy Meissnera pomieści 130 lokali mieszkalnych, odpowiadających zróżnicowanym potrzebom klientów. W ofercie znajdują się kameralne kawalerki o powierzchni 28 mkw., mieszkania 2 i 3- pokojowe, a także 4- pokojowe mieszkania o powierzchni 89 mkw. – z dużym tarasem. – informuje Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Natomiast do mieszkań położonych na parterze przynależeć będą prywatne, zielone, ogrodzone ogródki. Nie ma przy tym obaw o zachowanie prywatności – są one usytuowane ponad poziomem ogólnodostępnych ciągów komunikacyjnych. Pozostałe lokale będą posiadać przestronne balkony. W skład V etapu osiedla wchodzą również: plac zabaw, 40 boksów rowerowych, 8 lokali usługowych oraz podziemna hala garażowa, która pomieści 168 aut. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.

W budowie jest również IV etap Nowych Ogrodów – W sprzedaży pozostały ostatnie 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 48 do 81 mkw. Ich cena rozpoczyna się już od 6 850 zł brutto za mkw. – dodaje Marlena Zapalska. Co istotne, po zakończaniu prac powstanie kompletny, wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą, przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Planowany termin zakończenia budowy to koniec IV kwartały 2019 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MilenaPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »