Gospodarka » Żywność

Nowe opakowania pasztetów w plastrach DROSED

Nowe opakowania pasztetów w plastrach DROSED
Zobacz więcej zdjęć »
Od wakacji Pasztety w plastrach DROSED dostępne są w sklepach w nowych opakowaniach. Zmieniona szata graficzna jest bardziej czytelna i dynamiczna, a pudełka lepiej eksponują produkt.

Nowe opakowania Pasztetów w plastrach DROSED podkreślają najważniejsze cechy produktów, takie jak doskonały, oryginalny smak oraz wysoka jakość. Wyróżnia je nowoczesna, przejrzysta grafika oraz żywa kolorystyka. Na etykietach umieszczono zdjęcia pasztetów z elementami charakteryzującymi poszczególne smaki, a także wyeksponowano nazwy produktów. Dzięki odświeżeniu szaty graficznej opakowań, produkty są bardziej rozpoznawalne i lepiej widoczne na półce.

Zaletą nowych opakowań jest także ich funkcjonalność oraz optymalna gramatura. Produkty można z łatwością otworzyć, a także wyjąć z opakowania. Zastosowanie twardej folii chroni produkt przed wgnieceniami, a starannie odmierzone porcje idealnie nadają się do przygotowania smacznych kanapek oraz przekąsek. Odpowiednio dobrana gramatura 110 g sprawia, że po otwarciu Pasztet w plastrach nie traci świeżości, ponieważ można go skonsumować w całości.

W skład gamy Pasztety w plastrach DROSED wchodzą: Pasztet z gęsi, Pasztet Francuski z pieprzem zielonym oraz Pasztet Węgierski. Produkty wytwarzane są na bazie starannie dobranych, wysokiej jakości składników w oparciu o sprawdzone, tradycyjne receptury. Tym, co je wyróżnia, jest wyrazisty, szlachetny smak, jedwabista konsystencja oraz bogactwo aromatycznych przypraw.

Pasztety w plastrach w nowych opakowaniach dostępne są w sprzedaży w cenie ok. 2,70 zł/szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »