Firma » Biznes

Nowe otwarcia w Galerii Bemowo

Nowe otwarcia w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W pierwszej połowie października 2019 roku do grona najemców Galerii Bemowo w Warszawie dołączyły dwa nowe salony – Verona oraz HOLA MAXI BOUTIQUE, poszerzając tym samym ofertę biżuteryjną i modową Galerii Bemowo.

Verona to wzory i kolekcje biżuterii starannie wyselekcjonowane przez stylistów. W salonie Verona klienci Galerii Bemowo znajdą biżuterię idealną na tradycyjne uroczystości jak chrzciny, komunie, śluby czy jubileusze rodzinne.

HOLA MAXI BOUTIQUE został stworzony z myślą o kobietach lubiących luźne stylizacje oraz noszących rozmiar SIZE+. Sklep oferuje szeroki wybór odzieży oversize, w rozmiarach 42-50.

„Pierwsza połowa października to czas nowych otwarć w Galerii Bemowo. Oferta centrum poszerzyła się właśnie o dwie nowe marki. Jesteśmy przekonani, że asortyment nowych salonów przypadnie do gustu naszym klientom” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Salon Verona o powierzchni ponad 50 m2 jest zlokalizowany na poziomie 0, obok salonu Yves Rocher. HOLA MAXI BOUTIQUE zajmuje powierzchnię blisko 40 m2 i znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko ZIKO DERMO.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »