Gospodarka » Narzędzia

Nowe pilarki Alligator od DeWALT: szybkie, dokładne i jeszcze bardziej wszechstronne

Nowe pilarki Alligator od DeWALT: szybkie, dokładne i jeszcze bardziej wszechstronne
Zobacz więcej zdjęć »
DeWALT właśnie wprowadził na rynek nową linię pilarek Alligator. Ich cechy charakterystyczne to: zmaksymalizowana wytrzymałość, wydajność i dokładność oraz szeroki zakres zastosowań.
Jeden z czołowych producentów elektronarzędzi, firma DeWALT, wprowadziła na rynek nową linię pilarek Alligator z prowadnicami w dwóch długościach: 295 mm i 430 mm. Do pilarek dostępnych jest 10 rodzajów wymiennych brzeszczotów, które mogą służyć do cięcia różnych materiałów: od bloczków ceramicznych poprzez gazobeton, drewno po materiały izolacyjne. Pilarki Alligator DWE396 z krótką prowadnicą oraz DWE397, DWE398 i DWE399 z długą prowadnicą są niezastąpione w budownictwie ogólnym, mają zastosowanie w pracach ciesielskich oraz pracach izolacyjnych z wykorzystaniem wełny izolacyjnej. Ich trwałość i możliwości zastosowania pozwalają na użycie pilarek do prac na większości budów.

W nowych pilarkach Alligator od DeWALT przeprojektowano prowadnicę, tak by ograniczyć jej uginanie się i tym samym zwiększyć dokładność cięcia. Dzięki temu cięcie poprzeczne oraz cięcie pod kątem bloczków ceramicznych i gazobetonu stały się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W nowych urządzeniach zastosowano także zacisk brzeszczotu, który zapewnia większą trwałość pilarki i możliwość przejścia całej prowadnicy przez materiał. Co istotne, brzeszczoty można bardzo szybko i w łatwy sposób wymieniać. Do tego celu służy specjalny mechanizm ze zintegrowanym kluczem sześciokątnym. W ofercie firmy dostępne są brzeszczoty z zębami wykonanymi z węglika wolframu do cięcia bloczków ceramicznych klasy 12 i 20 oraz gazobetonu, a także brzeszczoty z zębami ze stali HSS do cięcia drewna budowlanego, sklejek, płyt OSB, włókna szklanego i wełny mineralnej.

Nowe Alligatory wyposażono w rozwiązania zwiększające komfort pracy użytkowników: wyprofilowany, ogumowany uchwyt oraz zintegrowane gniazdo przyłączeniowe z systemem AirLockTM dla bezpiecznego podłączenia odkurzacza przemysłowego. Nowe Alligatory DeWALT posiadają także mocniejsze silniki: 1600 W w modelu DWE396 i 1700 W w modelach DWE397, DWE398 i DWE399, które pozwoliły na zwiększenie wydajności i szybkości pracy urządzeń.

Ceny pilarek:
Alligator DWE396 - 1845 zł
Alligator DWE397 - 1970 zł
Alligator DWE398 - 2335 zł
Alligator DWE399 - 1970 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »