Dom » Wnętrza

Nowe podłogi na wiosnę w KOMFORT

Nowe podłogi na wiosnę w KOMFORT
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz ze zmianą aury z zimowej na wiosenną, Komfort, wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów przymierzających się do remontów i wykańczania mieszkań przygotował specjalną ofertę paneli oraz podłóg drewnianych.


W kolekcji znajdziemy nowe wzory paneli laminowanych oraz podłóg drewnianych, które gwarantują dobrą jakość w atrakcyjnej cenie. Klienci mogą wybierać spośród setek wzorów i z pewnością znajdą dla siebie odpowiedni wzór i zakres cenowy podłogi.

W marcowej ofercie znajdziemy panele laminowane KIBOTO WENGE o nowoczesnej strukturze i ciemnej oryginalnej barwie. Ciemna podłoga o wyrazistym wzorze świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie będzie przyciągać wzrok i podkreślać styl mebli oraz dodatków.

Panele KIBOTO WENGE, AC3, 7mm w cenie 23,95zł/m2, cena  standardowa 32,99zł/m2


Panele KIBOTO WENGE

Dla wielbicieli ponadczasowego piękna naturalnego drewna polecamy podłogę DĄB RUSTIC. Niezwykle korzystna cena deski drewnianej oraz wysoka jakość renomowanego producenta firmy BARLINEK sprawia, że jest to świetna oferta na podłogę drewnianą.


Podłoga drewniana DĄB RUSTIC

Podłoga DĄB RUSTIC zbudowana jest z trzech warstw drewna pokrytego specjalnym lakierem zabezpieczającym przed zarysowaniami.A. Warstwa dolna, drewno iglaste
B. Warstwa środkowa poprzeczna, drewno iglaste
C. Warstwa licowa – dąb europelski
D. 7 warstw systemu lakierniczego utwardzanego promieniami UV

Na każdą deskę składa ja się 3 lamelki, które po ułożeniu wiernie imitują parkiet. Podłoga ta może być montowana na dwa sposoby: klejona do podłoża bądź w formie pływającej, dzięki czemu można ją szybko zamontować.
Podłoga drewniana DĄB RUSTIC, gr. 14mm, dł. 2,2m w cenie 79,95zł/m2,  standardowa cena 109zł/m2
 


W promocji wiele innych podłóg, pełna oferta dostępna jest w sklepach KOMFORT i na www.komfort.pl


Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »