Technologie » AGD - RTV

Nowe projektory laserowe 3LCD od Panasonic

Panasonic zapowiedział nową serię projektorów laserowych LCD, PT-MZ16K. Modele zostały zaprojektowane tak, by zapewniały prostą konfigurację, bezobsługową pracę i niezawodność. Na rynku pojawią się w listopadzie 2019 r.

Seria PT-MZ16 składa się z trzech modeli oferujących jasność do 16 000 lumenów (PT-MZ16K) i rozdzielczość WUXGA. Urządzenia mają się wyróżniać cichą pracą (38 dB w trybie normalnym) i lekką konstrukcją (22 kg), dzięki czemu będą idealnym rozwiązaniem do sal wykładowych i konferencyjnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzięki wykorzystaniu lasera projektory nie będą wymagać konserwacji i zaangażowania managerów AV. Ponadto pyłoszczelna konstrukcja i filtr Eco zapewnią dłuższą eksploatację i niezawodną pracę projektora nawet do 20 000 godzin.

W serii PT-MZ16K zastosowano również rozwiązania minimalizujące ryzyko przestojów w pracy. Modele zostały wyposażone w dodatkowe wejście sygnału rezerwowego oraz funkcję monitorowania, która będzie informować operatorów o wystąpieniu konkretnej usterki.

Uproszczono także konfigurację urządzenia. W wyposażeniu znalazł się podwójny port LAN obsługujący technologię DIGITAL LINK, która umożliwi przesyłanie sygnałów HDMI, audio wideo i poleceń sterujących za pośrednictwem jednego kabla na odległość do 150m. Z kolei uchwyty sufitowe będzie można stosować wraz z funkcją Corner Keystone Correction, co przyspieszy i obniży koszt instalacji projektora.

- Rynek AV na uczelniach i w firmach rozwija się w ostatnich latach bardzo szybko, co powoduje duże nakłady pracy dla menedżerów AV i IT. Nasza nowa seria projektorów laserowych LCD została stworzona po to, by ograniczyć ich zaangażowanie w instalacje i konfigurację urządzeń. Modele będą mogły bezproblemowo pracować przez długi czas, a ryzyko wystąpienia jakichkolwiek usterek zostało ograniczone do minimum – mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic.

Zapowiedziana na Infocomm 2019 seria PT-MZ16 składa się z trzech modeli PT-MZ16K (16 000 lm), PT-MZ13K (13 000 lm) i PT-MZ10K (10 000 lm). Pojawią się one na rynku w listopadzie 2019 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »