Dom » Budownictwo

Nowe projekty domów w wiosennej ofercie Danwood S.A

Dziewięć nowych projektów domów znajdą Klienci w tegorocznej edycji katalogu największego producenta domów gotowych w Polsce - firmy Danwood S.A. Wszystkie projekty powstały w firmowym biurze projektowym w Białymstoku pod kierownictwem architekta Tomasza Duryńskiego.

Wszystkie projekty domów, znajdujące się w ofercie Danwood S.A., są tworzone przez firmowy zespół architektów specjalnie z myślą o technologii prefabrykowanej, w której budowane są domy producenta. Cechują się one wysokimi parametrami cieplnymi, które w połączeniu z atrakcyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, estetyką elewacji i znakomitymi proporcjami brył stanowią ciekawą ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów.

„Nasze biuro architektoniczne przygotowało 9 nowych projektów domów w oparciu o aktualne trendy dominujące w budownictwie jednorodzinnym oraz tysiące rozmów, jakie przeprowadzamy każdego roku z naszymi Klientami z całej Europy” – powiedział Tomasz Duryński, szef zespołu architektów w Danwood S.A. „Zbudowaliśmy już ponad 6000 domów i każdy z nich oznacza dla nas wiele godzin spędzonych na dopasowywaniu gotowego projektu do potrzeb Klienta i jego rodziny. W ten sposób gromadzimy wiedzę, pochodzącą bezpośrednio od naszych Klientów, którą wykorzystaliśmy projektując domy do tegorocznego katalogu. I tak powstały dwa zupełnie nowe domy Park 127.4 oraz Point 149.2, a kolejne 7 projektów zostało zmodernizowane.” – dodaje Duryński. 

Nowy katalog Danwood S.A z projektami domów można już zamówić za pośrednictwem strony internetowej producenta www.danwood.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sugarfree Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »