Gospodarka » Narzędzia

Nowe przenośne światło od Stanley’a

Nowe przenośne światło od Stanley’a
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley wprowadza do sprzedaży latarkę ze ściskiem, którą można użyć w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu.

W trakcie prac remontowych i budowlanych często potrzebne jest dodatkowe oświetlenie. Czasami zdarza się, że w miejscach trudno dostępnych w ogóle go nie ma. Ratujemy się wtedy latarkami lub innymi źródłami światła, jednak ich użycie zwykle zajmuje jedną rękę, co znacząco utrudnia dalsze prace.W odpowiedzi na te potrzeby firma Stanley udostępnia polskim klientom latarkę ze ściskiem, którą można zamontować na dowolnym elemencie konstrukcyjnym. Latarka wyposażona jest w silny uchwyt szczękowy, co umożliwia pewne mocowanie na takich elementach, jak: belki, półki oraz słupy.

Poza ściskiem, nową latarkę Stanley wyróżniają dodatkowe cechy, sprawiające, że warto mieć ją w podręcznym zestawie narzędziowym, zarówno w domu, jak i na budowie czy w samochodzie. Znaczącym ułatwieniem w pracy jest reflektor umocowany na obrotowej głowicy 360o z opcją odchylenia o 120o. Możliwość kierowania reflektora w wybranym kierunku jest szczególnie przydatna, gdy latarka stanowi jedyne źródło światła w pomieszczeniu.

Urządzenie jednocześnie emituje rozproszoną wiązkę oświetlającą szeroki obszar pracy oraz wiązkę skupioną, z silnym punktowym światłem. Dzięki temu, używając latarki Stanley, można wykonać wszelkie prace, nawet te, wymagające dużej precyzji i dobrej widoczności.

Latarka ze ściskiem została wykonana tak, by ułatwić pracę i jednocześnie nie naruszyć powierzchni elementu, do którego jest przymocowana. Rękojeści ścisku są gumowe, natomiast same szczęki uchwytu wykonano z miękkiego tworzywa zapobiegającego zniszczeniu miejsca przymocowania. Latarka jest zasilana przez cztery baterie LR14 umieszczone w rękojeściach. Dzięki opatentowanej przez firmę Stanley metodzie, można korzystać ze wszystkich czterech lub - w wersji energooszczędnej – dwóch baterii naraz.
Średnia cena latarki ze ściskiem Stanley: 125 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »