Firma » Biznes

Nowe regały do nadziału prasy w Kolporterze

W siedemnastu oddziałach terenowych Kolportera zakończyła się w październiku wymiana regałów, na których kompletowana jest prasa przed dostarczeniem jej do punktów sprzedaży

Łącznie we wszystkich magazynach Kolportera zainstalowano 2500 nowych, estetycznych regałów z nowoczesnym oprzyrządowaniem i oprogramowaniem.  

Nowe, metalowe regały usprawniają pracę i zdecydowanie ograniczają ryzyko pomyłek podczas nadziału prasy. Obecnie praca związana z kompletacją gazet i czasopism jest szybsza i bardziej efektywna, co jest o tyle istotne, że odbywa się w godzinach nocnych. Dzięki nowej aplikacji nadział pojedynczych egzemplarzy jest ułatwiony. Na monitorze wyświetlane są numery półek, na których ma być nadzielony tytuł, więc kierowca kompletujący dostawę na swoją trasę nie musi ich szukać na regałach. Poprzednio, szczególnie przy trasach obsługujących powyżej sto punktów sprzedaży, znalezienie pojedynczego wyświetlacza nie zawsze było łatwe i zajmowało trochę czasu.   

Zaletą regałów jest również to, że łatwo można je przestawiać i łączyć z innymi, dostosowując ich ilość do liczby punktów na danej trasie. – Zdecydowanie poprawił się komfort pracy kierowców, którzy przed wyruszeniem w trasę przygotowują paczki z prasą – mówi Sebastian Kowalski, kierownik logistyki w oddziale w Kielcach. – Co ważne, teraz na jednym stanowisku można kompletować prasę nawet na dwie trasy.

Zarówno regały, jak i zainstalowany w nich system są autorskimi rozwiązaniami Kolportera. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »