Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowe smaki białka KFD Premium WPC 80

Nowe smaki białka KFD Premium WPC 80
Zobacz więcej zdjęć »
KFD Premium WPC 80 to produkt najwyższej jakości, który bez wątpienia zaspokoi oczekiwania każdego klienta. Warto zaznaczyć, że jest to instantyzowany który w stu procentach zawiera koncentrat białka serwatkowego.
Preparat to nie tylko idealne i szybkie efekty, ale także znakomita kompozycja smakowa, dzięki której z przyjemnością się go stosuje. Dodatkowymi zaletami jest także to, że w czasie spożywania produktu nie pojawia się piana, zaś sam preparat idealne i szybko się rozpuszcza. Na pewno warto także wspomnieć o jeszcze jednej zalecie a mianowicie o fakcie, że w odżywce białkowej nie ma żadnych barwników, domieszek białych roślin czy też innych szkodliwych dodatków. Gwarancja smaku oraz zawsze wysoka jakość

KFD Premium WPC 80 to odżywka produkowana w kilku smakach i aromatach. Można zakupić więc solony karmel, smak wafelkowy, szarlotkowy czy też waniliowo - cynamonowy. Skład preparatu dostępnego w ofercie KFD to także idealnie dobrane składniki. Warto wymienić walinę, kwas glutaminowy, serynę, alaninę, prolinę oraz cystynę. Znajdziemy tutaj także kwas cytrynowy, czyli regulator kwasowości w czystej postaci, sól oraz substancję słodzącą, która to nie jest zawarta w przypadku smaku naturalnego. Warto pamiętać, że produkt zawiera w swoim składzie niewielkie ilości laktozy, dlatego jeśli jesteśmy alergikami musimy zwrócić na to szczególną uwagę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

KFD Premium WPC 80 to gwarancja bardzo wysokiej jakości oraz idealnie dobranych składników, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Kupując ów produkt możemy mieć sto procent pewności, że nie ma w nim żadnych barwników, ani też konserwantów, dzięki czemu przyjmować możemy go całkowicie bezpiecznie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »