Dom » Budownictwo

Nowe szlifierki kątowe DeWALT

Nowe szlifierki kątowe DeWALT
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku pojawiły się nowe szlifierki kątowe DeWALT przeznaczone do szlifowania rożnych materiałów, w tym elementów metalowych, betonowych i ceramicznych. Nowe szlifierki wyposażono w innowacyjne rozwiązania, które gwarantują ich dłuższą żywotność, bezpieczeństwo i komfort pracy.

Firma Stanley Black&Decker prezentuje nową gamę szlifierek kątowych DeWALT. W ich skład wchodzi sześć dużych szlifierek kątowych oraz dwa mniejsze modele z suwakowym włącznikiem. Elektronarzędzia przeznaczone są do cięcia i szlifowania różnych materiałów, w tym także elementów metalowych, betonowych i ceramicznych.


Duże szlifierki kątowe marki DeWALT wyposażone są w nowoczesny, odporny na przeciążenia silnik o mocy 2400 W lub 2600 W oraz tarcze o średnicy od 180 mm do 230 mm. Elektronarzędzia posiadają zintegrowany system wyrzucania pyłu, zapobiegający zatarciom silnika i innym uszkodzeniom. Boczna rękojeść zwiększa komfort pracy, a antywibracyjny uchwyt chroni użytkownika przed negatywnym wpływem drgań. Dodatkowo, szlifierka DeWALT DWE4599 jest wyposażona w samoczynny stabilizator, który ogranicza poziom wibracji podczas pracy do 4,5 m/s2. DeWALT zadbał również o bezpieczeństwo użytkowników, montując wyłącznik odcinający. Zapobiega on samoczynnemu uruchomieniu maszyny w przypadku zaniku napięcia. Kolejnym udogodnieniem jest blokada wrzeciona, która pozwala na szybką i łatwą wymianę tarcz. W skład standardowego wyposażenia dużych szlifierek kątowych DeWALT wchodzą: wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz mocujący tarcze, beznarzędziowa osłona ochronna oraz klucz do tarcz.


W nowej gamie szlifierek kątowych DeWALT znajdują się również dwie małe szlifierki z suwakowym włącznikiem. Urządzenia wyposażone są w silniki o mocy 800 W, osiągające prędkość bez obciążenia do 11800 obr/min oraz piły o średnicy 115 mm (DWE4050) i 125 mm (DWE4051). Posiadają one smukłą i ergonomiczną rękojeść, która pozwala na pewny chwyt i bezpieczną pracę narzędziem, a niskoprofilowa obudowa przekładni ułatwia dojście do trudnodostępnych miejsc. Kolejnym udogodnieniem szlifierek z suwakowym włącznikiem jest ich niska waga - 1,9 kg. Umożliwia to długotrwałe operowanie urządzeniem bez przemęczenia. W celu zwiększenia efektywności szlifowania i zapewnienia najwyższej wydajności oraz trwałości urządzenia, w elektronarzędziach zastosowano wyłącznie łożyska kulkowe. Ponadto, z myślą o żywotności i bezpieczeństwie silnika, w nowych modelach szlifierek DeWALT wykorzystano nowoczesną konstrukcję szczotkotrzymacza oraz samoodłączające się szczotki. Co więcej, urządzenia zostały wyposażone w nowy, bardziej efektywny system wentylacyjny, który zapewnia lepsze chłodzenie, chroniąc maszynę przed uszkodzeniem.

Wszystkie przedstawione szlifierki kątowe marki DeWALT to urządzenia mocne, wytrzymałe i przede wszystkim niezawodne. Produkty DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »