Technologie » Komputery

Nowe urządzenia Commvault HyperScale

Firma Commvault wprowadza do swojej oferty dwa nowe, gotowe do użycia, urządzenia: innowacyjną infrastrukturę skalowaną poziomo dla dostawców usług zarządzanych i dużych przedsiębiorstw oraz urządzenie dedykowane dla mniejszych zdalnych oddziałów.

Firma Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych oraz zarządzania danymi i chmurami w środowiskach hybrydowych, poinformowała o wzbogaceniu rodziny swoich gotowych do zastosowania w chmurze urządzeń o dwa nowe produkty. Pierwszy z nich to Commvault HyperScale Appliance (model HS3300), innowacyjna infrastruktura skalowana poziomo dla dostawców usług zarządzanych i dużych przedsiębiorstw. Kolejny produkt to Commvault Remote Office Appliance, gotowe do użycia urządzenie umożliwiające rozszerzenie rozwiązań Commvault Complete Backup & Recovery na mniejsze zdalne oddziały.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wprowadzenie na rynek nowych urządzeń jest następstwem sukcesu modelu Commvault HyperScale Appliance HS1300. Firma rozszerza ofertę o urządzenia o zróżnicowanej pojemności, by dać klientom większy wybór. Sprzęt o większej pojemności oferuje zintegrowaną, skalowaną poziomo ochronę danych przy użyciu technologii Commvault HyperScale oraz oprogramowanie Commvault Complete™ Backup & Recovery — najbardziej wszechstronne na rynku rozwiązanie do korzystania z danych, ich ochrony oraz zarządzania nimi. Nowe urządzenie o mniejszej pojemności to zintegrowane rozwiązanie, które upraszcza zarządzanie zdalnymi oddziałami w ramach strategii scentralizowanego hybrydowego środowiska informatycznego na bazie większych urządzeń Commvault HyperScale. Nowe produkty umacniają pozycję Commvault jako czołowego dostawcy rozwiązań pomagających uprościć środowisko informatyczne, zmniejszyć ryzyko i zapewnić większą sprawność zarządzania danymi w centrum przetwarzania danych, chmurze, zdalnych oddziałach i punktach końcowych.

 

„Ochrona danych i zarządzanie nimi w dobie upraszczania hybrydowych środowisk informatycznych złożonych z dziesiątek aplikacji, wielu chmur i petabajtów danych to duże wyzwanie dla firm. Wprowadzając dwa nowe urządzenia, Commvault rozszerza swoją ofertę i inwestuje w rozwiązania zaprojektowane z myślą o sprostaniu tym wyzwaniom, aby móc zaspokoić wszelkie potrzeby przedsiębiorstw związane z danymi i ich wykorzystaniem w biznesie” powiedział Christophe Bertrand, analityk Enterprise Strategy Group.

 

Urządzenie Commvault HyperScale o większej pojemności

Nowe urządzenie Commvault HyperScale HS3300 oferuje od 174 do 262 terabajtów (TB) pojemności użytecznej w postaci w pełni konwergentnego produktu ściśle integrującego serwer, pamięć masową i oprogramowanie Commvault Complete™ Backup and Recovery. Skalowalna poziomo (scale-out) infrastruktura nowego urządzenia zapewnia skalowalność, elastyczność i ekonomiczność nie ustępujące chmurze. Jest to odpowiednik, dostępnego obecnie Commvault HyperScale dla średnich firm (model HS1300), jest jednak przeznaczony do obsługi większych obciążeń, której potrzebują dostawcy usług zarządzanych i przedsiębiorstwa.

 

Nowe urządzenie Commvault HyperScale dla dużych firm daje przedsiębiorstwom większą elastyczność i możliwości, ułatwiając im wdrażanie konwergentnych rozwiązań do zarządzania danymi, które spełniają ich wymagania w zakresie ochrony i odtwarzania danych, nadzoru i świadczenia usług.

 

 „Urządzenia Commvault HyperScale Appliance with Commvault Complete spotkały się z niezwykłym zainteresowaniem klientów i partnerów ze względu na uproszczenie środowiska, zwiększenie wydajności pracy oraz efektywności, a także zmniejszenie nakładów czasu i pracy poświęcanych na nabycie, instalację i integrację sprzętu oraz codzienne czynności administracyjne. Dzięki poszerzeniu naszej oferty urządzeń możemy zaoferować model elastycznej ochrony danych i zarządzania nimi nowym klientom mającym inne potrzeby, jeszcze bardziej ułatwiając firmom zmniejszanie kosztów i złożoności operacyjnej oraz wykorzystywanie danych do poprawienia wyników finansowych firmy” powiedział N. Robert Hammer, przewodniczący rady nadzorczej, prezes i dyrektor generalny firmy Commvault.

 

Nowe urządzenie Commvault dla zdalnych oddziałów

Z myślą o klientach szukających prostego do nabycia, wdrożenia, instalacji i utrzymania rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych firma Commvault wprowadza Commvault Remote Office Appliance. To gotowe do użycia rozwiązanie umożliwia przedsiębiorstwom objęcie swoich zdalnych oddziałów ochroną zapewnianą przez Commvault Complete Backup & Recovery. Jest to rozwiązanie skonsolidowane, którego instalacja i obsługa nie wymaga obecności specjalistów na miejscu i pozwala uniknąć związanych z tym komplikacji i kosztów.

 

Commvault Remote Office Appliance oferuje od 5 do 15 TB pojemności użytecznej, umożliwiając lokalną ochronę danych i kopiowanie ich do chmury lub centrum przetwarzania danych oraz centralne zarządzanie nimi. Pozwala to uprościć czynności administracyjne, usprawnić procesy i poprawić wydajność tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych. Objęcie zdalnych danych jednolitą firmową polityką to jeden z biznesowych priorytetów.

 

Urządzenia Commvault oferują pakiet zaawansowanych technologii

Gotowe do zastosowania w chmurze urządzenia Commvault mają zdecydowaną przewagę nad konkurencyjnymi produktami. Gotowość do zastosowania w chmurze oznacza skalowalność w środowisku lokalnym podobną do tej, którą oferuje chmura, oraz natywną obsługę przechowywania, automatyzacji i koordynowania obciążeń w chmurze oraz zarządzania nimi. Urządzenia Commvault to zintegrowane rozwiązania sprzętowo-programowe pozwalające klientom korzystać z elastyczności środowisk chmurowych i uzyskać podobne korzyści w nowoczesnym środowisku lokalnym. Takie bezkonkurencyjne i sprawdzone rozwiązanie łączy sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe oraz koordynowanie i automatyzację chmury z platformą, która daje klientom pełną wiedzę o własnych danych. Te możliwości wyróżniają produkty Commvault na tle różnych dostawców niszowych, startupów i starszych firm działających na rynku ochrony danych.

 

Nowoczesne i elastyczne urządzenia Commvault dostępne są w atrakcyjnych cenach i opcjach licencjonowania. Commvault dostarcza firmom konwergentne rozwiązania do zarządzania danymi oferujące pełny zestaw funkcji związanych z tworzeniem kopii zapasowych i odtwarzaniem danych. Ponadto nowe urządzenia dają partnerom elastyczne możliwości rozwijania relacji z Commvault oraz własnej działalności.

 

„Dzięki produktom Commvault Hyperscale nasi klienci mogli oddzielić strategię zarządzania danymi od infrastruktury, co pozytywnie wpłynęło na koszty, sprawność biznesową i wymagania dotyczące zgodności z przepisami. Dzięki wprowadzeniu nowych modeli urządzeń możemy dotrzeć do większej liczby klientów mających bardziej zróżnicowane wymagania, stając się dla nich ważnym strategicznym partnerem”  powiedział Damon Robertson, dyrektor generalny firmy COOLSPIRiT

  „Te dwa nowe urządzenia bazują na sukcesie odniesionym przez Commvault dzięki wprowadzeniu rozwiązań HyperScale Technology oraz rozszerzeniu programu partnerskiego. Dzięki ciągłej innowacyjności rozwiązania Commvault, które dostarczamy naszym klientom, zyskują na wartości” powiedziała Cheryl Neal, wiceprezes ds. rozwiązań z zakresu zarządzania danymi i sieci w firmie Tech DataRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »