Motoryzacja » Samochody

Nowe Volvo XC40 – SUV stworzony do życia w mieście

Nowe Volvo XC40 – SUV stworzony do życia w mieście
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo Cars pokaże tej jesieni nowy model XC40. Ten mały luksusowy SUV wyznaczy nowe standardy bezpieczeństwa w swojej klasie i sprawi, że jazda w mieście będzie jeszcze bardziej komfortowa i przyjemna.


– XC40 jest naszym pierwszym modelem w szybko rozwijającym się segmencie małych SUV-ów. Kładziemy nacisk na jego funkcjonalność w codziennym, intensywnym miejskim użytkowaniu. Opierając się na tradycji Volvo, jako lidera w zakresie bezpieczeństwa, nowe XC40 będzie wyposażone w najlepsze istniejące systemy bezpieczeństwa, intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs oraz praktyczne usługi związane z łącznością
– powiedział Håkan Samuelsson, prezes Volvo Cars.

Nowe Volvo XC40 czerpie z nowatorskich technologii znanych z większych modeli: XC60 i XC90, ale tutaj zostały po raz pierwszy osadzone na nowej, kompaktowej platformie podłogowej CMA (Compact Modular Architecture).

Różni się ona od tej platformy SPA wykorzystywanej w większych modelach. Została ona przystosowana między innymi do nowego układu hybrydowego opierającego się o 3-cylindrowy silnik benzynowy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »