Dom » Wnętrza

Nowe wanny Ideal Standard

Nowe wanny Ideal Standard
Zobacz więcej zdjęć »
Ideal Standard, wiodący producent wyposażenia łazienki, wprowadza na rynek nową kolekcję produktów o nazwie ATELIER. Obecną w niej gamę wanien, baterii, ceramiki sanitarnej, łączy znakomite wzornictwo, którego autorem w dużej części jest renomowane studio projektowe Palomba Serafini Asociati.
Kąpiel, to jeden z tych rytuałów, które poprawiają samopoczucie, oferując chwile relaksu po stresującym dniu lub ciężkim treningu. Kąpiel to drobny, codzienny luksus, do którego powinniśmy wszyscy mieć prawo. W proponowanych przez siebie wannach firma Ideal Standard łączy komfort użytkowania z najwyższej klasy materiałami, kolorystyką i stylem, by jeszcze głębiej oddziaływać na nasze zmysły.

Jedną z nowości w kolekcji Atelier jest piękna, jednoczęściowa, wolnostojąca wanna CONCA. Geometryczny kształt i eleganckie detale podkreślają minimalistyczny design i nowoczesną funkcjonalność urządzenia. Idealna gładkość powierzchni i subtelne ciepło pozwalają jeszcze dłużej cieszyć się luksusem kąpieli. Wanna Conca dostępna jest w białym wykończeniu. Jej wymiary to: 180 cm x 80 cm.

DEA to wanna o nowoczesnym charakterze i organicznym kształcie, która będzie estetycznym bohaterem każdej łazienki. Miękkie linie formy, zaokrąglone narożniki i smukłe krawędzie wanny sprawią, że łazienka stanie się komfortowym i przyjaznym miejscem, a przestrzeń będzie sprzyjać głębokiemu relaksowi. Akrylowa wanna Dea dostępna jest w kolorze białym oraz czarnym, w wykończeniu połysk i mat. Do wyboru są 3 rozmiary: 170cm x 75 cm, 180cm x 80 cm, 190 x 90 cm.

Wanna TONIC II charakteryzuje się miękką i precyzyjnie poprowadzoną geometryczną linią, która wprowadza harmonię do wnętrza łazienki. Kąpiel w niej to gwarancja relaksu, z dala od zgiełku codzienności. Oprócz tradycyjnych prostokątnych modeli w kolekcji dostępna jest również elegancki model wolnostojący. Akrylowa wanna Tonic II dostępna jest w kolorach białym i czarnym, w wykończeniach połysk i mat. Jej wymiary to: 180cm x 80cm.

Wyrafinowana i elegancka forma wanny AROUND podkreśla estetykę łazienki i sprawia, że urządzenie kąpielowe staje się punktem centralnym pomieszczenia. Akrylowa wanna o wymiarach 180 cm x 85 cm dostępna jest w białym oraz czarnym kolorze, w wykończeniach połysk i mat.

- Jakość i intuicyjne wzornictwo oparte na tradycji lecz patrzące w przyszłość, wysoki poziom elegancji, czystość formy i maksymalny komfort to cechy, które wyróżniają Ideal Standard i spełniają potrzeby współczesnego społeczeństwa - mówi Roberto Palomba, pełniący funkcję nowego dyrektora ds. wzornictwa Ideal Standard.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »