Dom » Budownictwo

Nowe zestawy termostatyczne w ofercie FERRO

Nowe zestawy termostatyczne w ofercie FERRO
Zobacz więcej zdjęć »
Do cieszących się popularnością kompletów termostatycznych z głowicą GT10 dołączyły kolejne zestawy: dwa rodzaje – prosty i kątowy , wyposażone w głowicę Ferro – Caleffi GT5 oraz dwa z głowicą Weberman 0101/B .

W poręcznym opakowaniu znajduje się: zawór termostatyczny bez nastawy wstępnej, zawór odcinający oraz głowica przeznaczona do współpracy z zaworami FERRO. Charakterystyka techniczna zestawu: maksymalna temperatura pracy wynosi 100°C, maksymalne ciśnienie pracy 10 bar, skala regulacji od 0 do 5, zakres regulacji od 0 do 28°C, średnica przyłączy zaworów 1/2”. Komplety termostatyczne to propozycja przede wszystkim dla instalatorów, ale także dla wszystkich inwestorów zainteresowanych sprawnie działającą instalacją c.o. oraz obniżeniem wydatków na ogrzewanie. Warto podkreślić, iż producent udziela na zawór termostatyczny aż 10-letniej gwarancji. Wybór urządzeń o wysokiej jakości zapewnia wieloletnią i efektywną pracę instalacji grzewczej.


Komplet termostatyczny prosty 1/2”


Głowica termostatyczna FERRO - CALEFFI z adapterem do montażu

Głowica termostatyczna Weberman biała


FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »