Firma » Reklama

Nowi eksperci na kluczowych stanowiskach w Advalue - w Client Service, Kreacji i PR

Advalue rozwija struktury i kompetencji Zespołu. Do agencji dołączyli doświadczeni eksperci: Aneta Lisicka, Aneta Szerszeniewska i Paweł Stankiewicz, obejmując kluczowe stanowiska w obszarach Kreacji, Client Service i PR.

Advalue rozwija struktury i kompetencji Zespołu. Do agencji dołączyli doświadczeni eksperci: Aneta Lisicka, Aneta Szerszeniewska i Paweł Stankiewicz, obejmując kluczowe stanowiska w obszarach Kreacji, Client Service i PR. Ich wiedza, doświadczenie i energia wzmacniają fundamenty agencji i wspierają realizację kompleksowych projektów dla klientów Advalue.

Od maja 2025 r. do Zespołu Advalue dołączył Paweł Stankiewicz, obejmując stanowisko Dyrektora Kreatywnego. Z branżą reklamową jest związany od ponad dwudziestu lat. Pracował w polskich oraz międzynarodowych agencjach, takich jak TBWA\TEQUILA, McCann Erickson, Ogilvy, Scholz & Friends, GPD, Red8, dentsu oraz ostatnio AWX. Realizował kampanie dla wielu znanych marek, m.in. Totalizatora Sportowego, PKO BP, PZU, Banku Santander, Carlsberga, Kompanii Piwowarskiej, Link4, Polpharmy i Unilevera. Bliska jest mu także działalność na rzecz organizacji pożytku publicznego. Jest laureatem nagród branżowych, w tym EFFIE, KTR i Golden Arrow oraz konkursów w dziedzinie projektowania plakatu. Paweł kieruje zespołem kreatywnym agencji, odpowiada za jego rozwój i jakość realizowanych projektów. Do jego obowiązków należy również ścisła współpraca z działem strategii oraz wsparcie kluczowych klientów w opracowywaniu spójnych i skutecznych rozwiązań komunikacyjnych.

 Reklama to nie tylko umiejętność przyciągania uwagi do konkretnego produktu – to również narzędzie wpływu. Przemyślana komunikacja buduje trwałe relacje między markami i odbiorcami, a jednocześnie potrafi kształtować ich postawy, inspirować do zmiany. Agencja Advalue od lat udowadnia, że skuteczność biznesowa może iść w parze z zaangażowaniem i odpowiedzialnością społeczną.” – mówi Paweł Stankiewicz.

Aneta Lisicka dołączyła do Advalue w 2024 roku jako Senior Account Manager, a w styczniu 2025 awansowała na stanowisko Client Service Directorki. Jej zadaniem jest dbanie o najwyższą jakość obsługi klientów, rozwój partnerskich relacji oraz zapewnienie efektywnej współpracy w ramach prowadzonych projektów. Aneta Lisicka od ponad dwóch dekad jest związana z branżą reklamową i marketingową, skutecznie zarządza zespołami oraz projektami – zarówno po stronie agencji, jak i klienta. Posiada szerokie doświadczenie w realizacji działań ATL, BTL, digital, social media, eventów, kampanii edukacyjnych, projektów CSR, a także aktywacji konsumenckich, w tym loterii i konkursów. Jej doświadczenie poparte jest pracą dla wielu marek z różnych branż. Wśród firm, z którymi współpracowała, znajdują się długoletni Klienci m.in. Mastercard, Nestlé, Plus GSM, Amica, L’Oréal (La Roche-Posay), Ferrero Polska, Danone – Żywiec Zdrój oraz Nutricia, NIVEA Polska, Warta, PGNiG czy PGE.

Aneta Szerszeniewska pracuje w Advalue od lutego 2025 roku jako PR Manager Group Head. Odpowiada za rozwój działu PR & Content Marketing – od rozbudowy struktur i procesów, po wdrażanie spójnej strategii komunikacyjnej dla klientów agencji oraz samego Advalue. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z markami z branży finansowej, FMCG, healthcare, HoReCa, lifestyle i beauty – współpracowała m.in. z Citi Handlowy, UPC, Air Products, Schülke Polska, Balcia Insurance, Glovo Polska, Pixi Beauty, Tomaszem Ossolińskim i duetem modowym BOHOBOCO. Łączy wiedzę dziennikarską (m.in. money.pl) z eksperckim podejściem do komunikacji korporacyjnej, kryzysowej i społecznej. Jest laureatką Złotych Spinaczy oraz wyróżnienia Golden Arrow.

Advalue to agencja reklamowa działająca na rynku od ponad 17 lat. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze reklamowej marek, a w ramach działu Advalue Engaged prowadzi projekty zaangażowane społecznie, łącząc biznes i ciekawe inicjatywy społeczne oraz wspomagając NGO w działaniach komunikacyjnych. Agencja otrzymała złoty medal w certyfikacji EcoVadis i liczy swój ślad węglowy od 2024 roku, a w maju otrzymała nagrodę Dobroczyńca Roku 2025.

Do Klientów i partnerów agencji należą takie firmy i organizacje jak: Gorenje, Hisense, Henkel, Mondelez, Unilever, Herbapol, Młyny Szczepanki, Tchibo, Hasbro, Rockwool, Fundacja Onkocafe, Polska Akcja Humanitarna, Ogólnopolska Federacja Banków Żywności, Fundacja ProVeg Polska, Fundacja FairTrade Polska, Fundacja im. Ronalda McDonalda.

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta Szerszeniewska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »