Dom » Nieruchomość

Nowi lokatorzy na osiedlu Vilda Park

Nowi lokatorzy na osiedlu Vilda Park
Zobacz więcej zdjęć »
Vilda Park to osiedle realizowane przez BPI Real Estate Poland w poznańskiej dzielnicy Wilda. Inwestycja o nowoczesnym i otwartym charakterze przywitała ostatnio nowych lokatorów.

W zamontowanych w ramach projektu budkach lęgowych zamieszkały jerzyki - ptaki, które żywią się drobnymi owadami i są znane ze szczególnej skuteczności w walce z komarami.

Inwestycja Vilda Park powstaje przy ulicy Droga Dębińska w Poznaniu. Osiedle znajduje się w klimatycznej dzielnicy Wilda, w pobliżu rzeki Warty. Lokalizacja realizowanego projektu jest jego największym atutem, ponieważ wystarczy zaledwie 10-minutowy spacer, aby dotrzeć do centrum miasta. Dodatkowo inwestycja położona jest blisko terenów zielonych, stworzonych do odpoczynku i rekreacji. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się także Dworzec Główny i Stary Browar.

Inwestycję Vilda Park charakteryzować będą różnorodne proekologiczne rozwiązania. Powstaną między innymi zielone dachy, na których zostanie zasiana roślinność. Do głównych korzyści zielonych dachów zalicza się gromadzenie wody deszczowej, oczyszczanie powietrza i zwiększenie bioróżnorodności w przestrzeniach miejskich. Z kolei na dziedzińcu powstaną ogródki przeznaczone dla mieszkańców do upraw roślin i warzyw. Będą one otwarte dla wszystkich, którzy lubią mieć dostęp np. do świeżych ziół.

W ramach inwestycji powstały także budki lęgowe dla jerzyków - niedużych i bardzo pożytecznych ptaków, które dziennie zjadają do 3 tys. komarów. Do grona nowych mieszkańców inwestycji Vilda Park dołączyła niedawno para jerzyków. Ptaki zadomowiły się już na dobre, a w związku z ich obecnością deweloper zorganizował konkurs na Facebooku pod hashtagiem #Nazwijjerzyki. Aby wziąć udział wystarczy w komentarzu pod postem przesłać propozycję imion dla ptaków. Konkurs trwa do 25 września, a do wygrania są atrakcyjne nagrody - lornetki i workoplecaki z oryginalnym wzorem.

W inwestycji Vilda Park postawiliśmy na różnorodne rozwiązania, które przyniosą korzyści środowisku i mieszkańcom. Zaimplementowaliśmy nowoczesne trendy projektowania części wspólnych, które są popularne na całym świecie - stąd pomysł m.in. na ogólnodostępne ogródki dla wszystkich mieszkańców. Cieszy nas, że duża część klientów przyznaje, że eko udogodnienia, które wybraliśmy dla naszego osiedla w Poznaniu miały wpływ na ich decyzję zakupową - mówi Wojciech Smolak, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

W inwestycji Vilda Park powstanie łącznie 248 mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. W ramach projektu zaplanowano również kameralny budynek C, w którym przewidziano wyłącznie 18 lokali.  Do każdego z mieszkań przynależeć będzie ogródek lub przestronny balkon. Klienci mają także możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym. Na osiedlu zaplanowane zostały oryginalne przestrzenie wspólne - zielony dziedziniec oraz plac zabaw dla dzieci w formie grajobrazów. Dodatkowo dla komfortu mieszkańców na terenie inwestycji znajdą się stojaki rowerowe i ładowarka dla samochodów elektrycznych. W ofercie BPI Real Estate Poland w ramach inwestycji Vilda Park znajduje się także 7 doskonale zlokalizowanych lokali usługowych.

Z aktualną ofertą cenową oraz planami mieszkań i lokali usługowych można zapoznać się na stronie internetowej oraz w biurze sprzedaży przy ul. Bielniki 1. Ceny mieszkań w ofercie zaczynają się od 8 400 zł/mkw, natomiast lokali usługowych od 9 600 zł/mkw. Realizacja Vilda Park postępuje zgodnie z planem. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na początek 2020 roku. Więcej informacji nt. inwestycji dostępnych jest na stronie www.vildapark.pl.

BPI Real Estate w Polsce realizuje także inne ciekawe inwestycje w największych miastach w Polsce. We Wrocławiu powstaje kompleks typu mixed-use Bulwary Książęce, natomiast w Warszawie realizowane są dwa najnowsze projekty dewelopera - Rezydencja Barska na Ochocie oraz inwestycja wolaRE na Woli, która powstaje we współpracy z Grupą ACTEEUM.

Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na oficjalnym profilu inwestycji: https://www.facebook.com/vildapark/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »