Technologie » Komputery

Nowi managerowie w Commvault

Firma Commvault powołała nowego wiceprezesa do spraw globalnej współpracy z partnerami, został nim Mercer Rowe. Nowym doradcą strategicznym do spraw kanałów dystrybucji rozwiązań został Edison Peres.

Commvault, jeden z największych dostawców oprogramowania do zarządzania danymi w środowiskach lokalnych i chmurowych, mianował dwóch weteranów branży na nowe stanowiska kierownicze o charakterze strategicznym i operacyjnym. Podczas konferencji Commvault GO 2019, Mercer Rowe został wiceprezesem odpowiedzialnym za globalną współpracę z partnerami i kanały sprzedaży, a Edison Peres ― doradcą strategicznym w sprawach kanałów dystrybucji rozwiązań. Obie nominacje mają związek ze zmianami, które obecnie wdraża firma Commvault, oraz budowaniem silniejszego, reprezentującego najwyższy światowy poziom zespołu ds. sprzedaży i dystrybucji rynkowej rozwiązań.

 

Mercer Rowe przez większą część ostatniej dekady kierował działami ds. współpracy z partnerami i kanałów sprzedaży w takich firmach, jak VMware i IBM. Do jego zadań należało przekształcanie tych firm i ich partnerów w przedsiębiorstwa zorientowane przede wszystkim na technologie chmurowe. Był dyrektorem generalnym spółki joint venture utworzonej przez firmy VMware i SoftBank w Japonii, gdzie przyczynił się do szybszego wdrażania środowisk chmurowych w regionie Azji i Pacyfiku. Kierował też współpracą z partnerami oraz inicjatywami z zakresu rozwoju przedsiębiorstwa w firmie IBM Watson. Zwiększył sprzedaż tej usługi w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz na wielu innych rynkach. Na początku swojej kariery współpracował ze start-upami, które tworzyły usługi w chmurze przeznaczone na rynki oprogramowania dla przedsiębiorstw i usługodawców. Budował działy odpowiedzialne za sprzedaż i kanały sprzedaży oraz świadczenie usług.

 

„Commvault współpracuje z partnerami światowej klasy. Moje zadanie polega na wykorzystaniu tych solidnych podstaw oraz przekształceniu firmy w lidera branży, który pomaga partnerom w transformacji i nawiązywaniu właściwych relacji z klientami” ― powiedział Rowe. „Commvault nie tylko chroni dane, lecz jest wyjątkowym specjalistą w tej dziedzinie. Wspólnie z partnerami możemy pomóc klientom w kolejnych etapach przekształceń i wdrażaniu środowisk wielochmurowych”.

 

Edison Peres pracował wcześniej w Cisco, gdzie uruchomił dział kanałów sprzedaży i kierował nim przez 14 lat. Dołączył do zespołu Commvault jako doradca strategiczny odpowiedzialny za wprowadzanie produktów na rynek, aby pomóc firmie w dalszym rozwoju i osiąganiu sukcesów w tej dziedzinie. W Cisco pełnił funkcję wiceprezesa ds. kanałów sprzedaży na całym świecie. Zarządzał globalną organizacją partnerów o wartości wielu miliardów dolarów, która odgrywała dużą rolę w tworzeniu strategii Cisco w zakresie chmur i usług zarządzanych.

 

Peres jest znany na całym świecie jako lider opinii i innowator w branży zaawansowanych technologii. Pracował w globalnych przedsiębiorstwach, gdzie odpowiadał za przekształcenia i zwiększanie rentowności. Zasiada również w radach nadzorczych wielu firm.

 

„Zamierzam wykorzystać moje kilkudziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu i uruchamianiu strategicznych programów w zakresie sprzedaży, marketingu i wprowadzania produktów na rynek, aby pomóc firmie Commvault w osiąganiu znakomitych wyników poprzez odpowiednie zarządzanie i przekształcenia organizacyjne” ― powiedział Peres. „Firma Commvault wprowadza coraz więcej innowacji. Cieszę się, że mogę jej pomóc w szybszym wzroście”.

 

„Naszym celem jest upraszczanie procesów, tworzenie innowacji i wykonywanie zadań. Do tego potrzebni są przede wszystkim utalentowani ludzie. Cały czas poszerzamy nasz zespół o osoby z doświadczeniem branżowym i strategicznym podejściem, które pomogą nam w dążeniu do doskonałości operacyjnej, ciągłej ekspansji na nowe rynki oraz rozwijaniu relacji z dotychczasowymi i nowymi partnerami” ― powiedział Riccardo Di Blasio, dyrektor ds. przychodów w firmie Commvault. „Nasz zespół menedżerów nie ma sobie równych. Mercer i Edison będą odgrywać kluczową rolę na kolejnych etapach rozwoju firmy Commvault”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »