Firma » Biznes

Nowi najemcy w Centrum Korona

Nowi najemcy w Centrum Korona
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim czasie do grona najemców Centrum Korona we Wrocławiu dołączyły Biuro Podróży ITAKA oraz sklep eSmokingWorld.

Biuro podróży ITAKA w Centrum Korona oferuje blisko 100 kierunków podróży na całym świecie. Klienci Korony, którzy marzą o błogim lenistwie na plaży, wycieczce objazdowej, egzotycznej dalekiej podróży czy aktywnym wypoczynku znajdą w nowo otwartym salonie idealną dla siebie ofertę.

eSmokingWorld jest największą w Europie siecią punktów sprzedających e-papierosy oraz akcesoria do e-palenia. Sieć eSmokingWorld posiada już ponad 1000 punktów stacjonarnych w Polsce oraz sklepy w innych krajach Unii Europejskiej.

Biuro Podróży ITAKA o powierzchni 29m2 jest zlokalizowana pomiędzy salonami Orange i Schubert Jewelery. Sklep eSmokingWorld zajmuje powierzchnię 29m2 i znajduje się w pobliżu salonu Schubert Jewelery.

Informacje o Centrum Korona:

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas i zrelaksować się. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.centrum-korona.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »