Technologie » Internet

Nowi pracownicy w Agencji Społem

Nowi pracownicy w Agencji Społem
Zobacz więcej zdjęć »
Do zespołu SPOŁEM, jednej z pierwszych polskich agencji zajmujących się marketingiem społecznościowym, dołączyli Michał Nowiński, Diana Zbrzeźniak i Michał Staszewski.

Nowym zespołem social media w Agencji Społem kieruje Michał Nowiński – z wykształcenia kulturoznawca, z pasji tekściarz, rysownik, bloger i producent muzyczny. Przez wiele lat był związany z kolektywem audiowizualnym The Loveliers, odnoszącym sukcesy w środowisku internetowym oraz na falach radiowej Trójki. Realizował projekty dla firm wydawniczych, zarządzał kanałami marek w social mediach, pisał teksty i recenzje, prowadził eventy i spotkania z artystami. Media społecznościowe to jego ulubione środowisko działań marketingowych. W swojej pracy kładzie nacisk na budowanie relacji i znajomość potrzeb odbiorców. Dzień zaczyna od czarnej kawy i przeglądu informacji ze świata.

W Agencji Społem na stanowisku Social Media Manager odpowiada za kanały SM firm: Dr. Oetker, Synevo i Digel.

Diana Zbrzeźniak jako Junior Social Media Specialist rozwija swoje komunikacyjne kompetencje. Pierwsze doświadczenia zdobywała w agencjach PR-owych (współtworzyła strategie komunikacyjne w SM, newslettery i informacje prasowe, eventy prasowe i gale media relations, zajmowała się influencer marketingiem). Pracowała między innymi dla takich klientów jak: Wrangler, Lee, Parfois, Helly Hansen, Benetton, Sisley czy VAN GRAAF. Uwielbia modę, podróże małe i duże oraz social media. Praca w mediach społecznościowych jest dla niej pasją. Studiuje socjologię ze specjalizacją: PR, marketing i branding.

Od września do zespołu Agencji Społem dołączył także Michał Staszewski zajmując stanowisko Graphic/Motion Designer. Wcześniej pracował dla Agencji Cut the Mustard, gdzie projektował animacje dla marek: Lech, H&M Music i Packhelp (zapakuj.to).

Michał to grafik z zamiłowaniem do animacji oraz motion designu. Na co dzień włóczący się po konstancińskich lasach, skąd pochodzi. Inspiracje do swoich prac graficznych czerpie z wszystkiego, co go otacza. Kocha gimnastykę, snowboard i stare, kultowe samochody.

Wspiera kreację Agencji Społem statykami oraz animacjami. 

„Cieszymy się, że do naszej agencyjnej rodziny dołączyła ta pełna pasji, kreatywna trójka ekspertów. Nowy zespół to nowa energia, nowe możliwości. Już widzimy efekty świeżych pomysłów, dobrych zdjęć, zaangażowania i entuzjazmu ludzi, którzy lubią swoją pracę. Od początku istnienia firmy agencji stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb klientów, niestandardowe rozwiązania i dobrą atmosferę. Lubimy wyzwania. Jak mówi nasza firmowa maksyma: „dbamy o relacje”. Przekłada się to na zadowolenie z pracy i jej jakość. - mówi Piotr Jeziorowski, Prezes Agencji Społem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Społem
http://agencjaspolem.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »