Dom » Budownictwo

Nowoczesna chemia budowlana z fabryki Termo Organiki

Nowoczesna chemia budowlana z fabryki Termo Organiki
Zobacz więcej zdjęć »
Termo Organika największy producent styropianu w Polsce i jeden z największych w Unii Europejskiej produkuje od tego roku własne kleje, tynki, grunty i farby.

 

Lider branży dostarcza na rynek kompletny system ociepleń w skład którego wchodzą wszystkie materiały niezbędne do ocieplania domu od fundamentów aż po dach.

Jakość to podstawa

Od 2012 roku Termo Organika posiada już pięć nowoczesnych fabryk. Najnowszą jest zakład produkcji chemii budowlanej w Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim. Krakowska firma przejęła przedsiębiorstwo wprowadzając  swoje wysokie standardy:  technologiczne, zarządzania produkcją oraz kontroli jakości z czego jest znana nie od dzisiaj. 

- Wszyscy pracownicy stali się częścią zespołu Termo Organiki. Dzięki ich kwalifikacjom
i wieloletniemu doświadczeniu udało się bardzo szybko dostosować produkcję do potrzeb rynkowych
- mówi dr inż. Dariusz Łazęcki z Termo Organiki - Wdrożyliśmy obwiązujące w pozostałych fabrykach Termo Organiki  procedury i standardy mające na celu utrzymanie stałej i wysokiej jakości produktów.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Praca profesjonalnego zespołu w połączeniu
z unowocześnionym parkiem maszynowym przyniosła efekty w postaci europejskiej aprobaty technicznej, dzięki której jest możliwa  sprzedaż systemów ociepleń w całej Europie.

Konsekwentne działania

Termo Organika działa już na rynku od 14 lat dostarczając innowacyjne styropiany dla budownictwa, a od niedawna także wszystkie potrzebne materiały do solidnego ocieplenia domu. Zespół naukowców zatrudniany przez Termo Organikę od ponad dekady intensywnie pracuje nad rozwiązaniami poprawiającymi jakość styropianów, wprowadza modyfikacje, oferując produkty  oczekiwane przez klienta oraz przyjazne środowisku. Wytwarzane przez fabrykę w Pyrzycach  produkty idealnie wpisują się w ten trend. Produkty takie jak: kleje, farby, grunty i tynki wchodzą
 w skład systemu ociepleń o nazwie Platinum opartego na innowacyjnym, pomarańczowym styropianie w kropki, a wszystko to pod jedną marką Termo Organiki.

- Pierwszy w Polsce system oparty na pomarańczowym styropianie oraz produktach chemii budowlanej z Pyrzyc, mimo spowolnienia w branży budowlanej sprzedaje się znakomicie zdobywając uznanie ekspertów budowlanych. – dodaje Dariusz Łazęcki - Wpływa na to wiele czynników. Izolacje budowlane to specyficzny rynek: ich zastosowanie znacząco redukuje stale rosnące koszty ogrzewania, liczy się też wysoka jakość i innowacyjność produktów Termo Organiki, którą  cenią najbardziej wymagający klienci, budujący po prostu dla siebie.

Ekologiczna produkcja

Nowoczesna technologia oraz wysokie standardy produkcji w pyrzyckiej fabryce gwarantują nieuciążliwą dla sąsiadów, bezpyłową, bezpieczną produkcję, zarówno dla pracowników,
jaki środowiska naturalnego. Materiały budowlane produkowane w Pyrzycach wytwarzane
są z surowców od renomowanych światowych dostawców.  Fabryka posiada wszystkie niezbędne zezwolenia z zakresu ochrony środowiska, a sam proces produkcji  jest przyjazny środowisku, oparty na zasadzie maksymalnego ograniczenia odpadów.

 

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt: tzmorzynski@influent.pr ,t. 698 366 466Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Influent.pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »