Dom » Wnętrza

Nowoczesna kuchnia – strefa otwarta na codzienność

Współczesne kuchnie to zdecydowanie więcej niż przestrzenie do gotowania. To równocześnie strefy wypoczynku i pracy. Dla producentów urządzeń kuchennych wyzwaniem jest dostosowanie funkcjonalności i estetyki swoich produktów do otwartych, uniwersalnych stref mieszkalnych.

W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie szwajcarska marka Franke, przygotowała spójne wzorniczo kolekcje urządzeń, jak seria Crystal, z której bateria kuchenna zdobyła właśnie wyróżnienie IF Design Award 2018.
Serię Crystal tworzą eleganckie i neutralne stylistycznie piekarniki, okapy, płyty grzewcze, kuchenki mikrofalowe oraz stalowo-szklane zlewozmywaki i baterie.
Piekarniki z kolekcji Crystal dostępne są w 9 różnych wersjach, z których najbogatsze oferują aż do 17 różnych funkcji, 121 predefiniowanych trybów pieczenia, funkcję Kompletnego Menu i tryb Wellness. Wszystkie wyróżniają się elegancko zaprojektowanym frontem.
Okapy z serii Crystal, dostępne w wersji wyspowej lub ściennej, wykonane z idealnie profilowanej stali szlachetnej, łączonej ze szkłem dyskretnie wyznaczają kuchenną strefę gotowania. Trzy tryby pracy o maksymalnej wydajności wymiany 690m³ powietrza w ciągu godziny, sterowanie dotykowe oraz oświetlenie halogenowe zapewniają komfort pracy w otwartych przestrzeniach kuchennych.
Płyty gazowe lub indukcyjne z serii Crystal to synteza estetyki i funkcjonalności. Ubiegłoroczna nowość w ofercie Franke, płyty w układzie szeregowym w wersjach dwu i cztero-palnikowych cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, dysponujących mniejszymi przestrzeniami do aranżacji kuchni.
Otwarta przestrzeń to także wyzwanie dla projektu strefy zmywania. W ramach linii Franke Crystal dostępny jest zlewozmywak stalowy w wersji 80 lub 60 cm szerokości oraz bateria Pull Out Spray, laureatka IF Design Award 2018.
Cechą charakterystyczną produktów z linii Crystal są proste, geometryczne kształty i idealnie wkomponowane elementy szklane, nadające urządzeniom lekki wygląd. Nowy trend wzorniczy, który reprezentuje kolekcja Franke Crystal pasuje do kuchni w każdym stylu, od klasycznej po industrialną. Przenikanie przestrzeni kuchennej do salonu wymaga rozwiązań spójnych wzorniczo, estetycznych i neutralnych. Dzięki seriom urządzeń, takim jak Franke Crystal można stworzyć wnętrze pełne harmonii, praktyczne i przyjazne dla domowników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Estoria

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115789 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )