Dom » Architektura

Nowoczesna technologia to już nie luksus

Kiedy w kontekście urządzania mieszkania słyszymy określenie „nowoczesna technologia”, przed oczami stają nam piękne, przestronne, nowatorskie, często skrajnie minimalistyczne i nieosiągalne cenowo przestrzenie.

Kiedy w kontekście urządzania mieszkania słyszymy określenie „nowoczesna technologia”, przed oczami stają nam piękne, przestronne, nowatorskie, często skrajnie minimalistyczne i nieosiągalne cenowo przestrzenie. Jak się jednak okazuje,  nowoczesna technologia to już nie luksus i stać na nią niemalże każdego. Współcześnie, za pomocą dostępnych na rynku rozwiązań, z łatwością możemy urządzić nasz smart dom. Co ciekawe – nowoczesne rozwiązania wkroczyły także do naszych łazienek.

 

Technologia i design

Nowoczesna technologia kojarzona jest z zastosowaniem niezwykle kosztownych i luksusowych systemów. W wystroju wnętrz istnieje jednak wiele nowatorskich rozwiązań, które usprawniają nasze codzienne życie, nie nadszarpując zanadto domowego budżetu. Dotyczy to wszystkich pomieszczeń w naszym domu – także łazienki. Począwszy od oświetlenia włączanego za pomocą czujnika ruchu, przez bezdotykowe baterie czy dozowniki mydła, aż do wykorzystania elementów stworzonych z kompozytu. To właśnie ten materiał jest najbardziej nowoczesnym rozwiązaniem w armaturze łazienkowej.

 

Piękne, praktyczne i nowoczesne

Armatura wykonana z kompozytu to najnowocześniejsze rozwiązanie w urządzaniu łazienki. Elementy kompozytowe dają gwarancję perfekcyjnego wyglądu zestawionego z niebywałą praktycznością. Przykładem mogą być umywalki marki KAPPALA. Dzięki plastyczności materiału, jakim jest kompozyt,  marka oferuje rozwiązania o najróżniejszych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu każda łazienka może zostać uzupełniona o niemal spersonalizowaną umywalkę. Kompozyt posiada gładką w dotyku, szlachetną powierzchnię, która wyglądając luksusowo, daje niezwykle łatwe możliwości eksploatacji oraz czyszczenia. Kompozyt wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, a kiedy go uszkodzimy, nie trzeba wymieniać umywalki, ponieważ mikrourazy można uzupełnić! Kompozyt to połączenie doskonałego wyglądu i praktyczności, a wykonane z niego umywalki stanowią odzwierciedlenie wykorzystania najnowocześniejszej technologii, okraszonej świetnym designem. Umywalki kompozytowe marki KAPPALA są też przystępne cenowo (już od 590 zł brutto). Dzięki nim każdy może stworzyć swoją wymarzoną, nowoczesną, praktyczną i luksusową łazienkę.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.kappala.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »