Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowoczesne centrum konferencyjne w zabytkowym młynie

Nowoczesne centrum konferencyjne w zabytkowym młynie
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta dla firm hotelu Młyn Klekotki resort & spa to połączenie nowoczesnego centrum konferencyjnego z aktywnym wypoczynkiem w nasyconej historią scenerii.

Podstawą każdego udanego wyjazdu szkoleniowego, konferencji oraz imprezy integracyjnej jest właściwie wybrane miejsce. Młyn Klekotki resort & spa powstał w odrestaurowanym majątku młyńskim z XVII wieku. Hotel położony jest w samym środku lasu, w najmniej odwiedzanej przez turystów części Mazur. Niepowtarzalny klimat wnętrz, cisza oraz kameralna atmosfera sprzyjają biznesowym spotkaniom. Oferta hotelu obejmuje komfortowe sale konferencyjne, wyśmienity catering oraz organizowanie imprez integracyjnych, pobytów motywacyjnych i wieczorów tematycznych.

Goście przyjeżdżający do hotelu w celach zawodowych mają do dyspozycji sześć sal konferencyjno-bankietowych. Na potrzeby konferencji przeznaczono cztery z nich - salę na rzece (mieszczącą 120 osób), w młynie (60 osób), kominkową (30 osób) oraz przeszkloną werandę (15 osób). Spotkania biznesowe o mniej formalnym charakterze można zorganizować w restauracji (80 miejsc) oraz młyńskiej piwnicy (18 miejsc). Sale rozmieszczone są w dwóch budynkach hotelowych, co gwarantuje ciszę oraz zapewnia prywatność. Hotel oferuje sprzęt audiowizualny i multimedialny: rzutnik pisma, ekran, flipchart, multiprojektor, TV i wideo. Dla wygody gości w salach zapewniono także bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Częstym elementem spotkań biznesowych w Młynie Klekotki resort & spa są imprezy wieczorne. Uatrakcyjniają one wyjazd, integrują gości oraz są doskonałą okazją do prowadzenia rozmów w kuluarach. Elegancki charakter spotkania zapewnia degustacja win w hotelowej winiarni. W jej trakcie profesjonalny sommelier odkrywa przed gośćmi tajniki enologii, czyli wiedzy o winie. Zabawę do białego rana gwarantuje bal w stylu lat 30-tych. Zaś dla zwolenników błyskotliwego żartu Młyn Klekotki oferuje wieczór kabaretowy.

Hotel organizuje także szkolenia integracyjne i motywacyjne typu outdoor. Specjalnie przygotowane ćwiczenia z elementami zabawy, sportowej rywalizacji oraz szkoły przetrwania służą budowaniu zgranego i lojalnego zespołu. Rodzaj zadań dostosowany jest każdorazowo do charakteru grupy oraz potrzeb szkoleniowych. W zależności od preferencji klienta w programie szkoleniowym może pojawić się rajd quadami, lot poduszkowcem, przeprawy linowe, zorbing (zabawa polegająca na staczaniu się ze zbocza lub spływie strumieniem rwącej rzeki w nadmuchiwanej, podwójnej kuli), paintball, biegi w terenie, gry zespołowe oraz spływ kajakami.

Wyjątkową atrakcją hotelu Młyn Klekotki resort & spa są specjalne programy rekreacyjne dla firm wzbogacone o elementy regionalnej kultury i mazurski folklor. Znajdziemy w nich m.in. wypiek buł drożdżowych i chleba w piecu chlebowym pod 600-letnim dębem, degustację miodów pitnych i jadalnych z prelekcją bartnika, wieczór folklorystyczny oraz koncert muzyki szantowej. W ramach oferty dla firm Młyn Klekotki resort & spa poleca również loty balonem, rajdy terenowe, safari fotograficzne, zawody wędkarskie, warsztaty malarskie, wycieczki krajoznawcze oraz lekcje nurkowania. Zimą dużą popularnością cieszą się kuligi oraz imprezy zimowe z psami husky.

Młyn Klekotki resort & spa zapewnia kompleksową obsługę klientów korporacyjnych w zakresie przygotowania imprez firmowych oraz zajęć integracyjnych na terenie hotelu. Oferta obejmuje przygotowanie scenariusza spotkania, pełną oprawę artystyczną, logistykę, wynajem sprzętu, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Zajęcia ekstremalne oraz typu outdoor prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

Hotel oddalony jest zaledwie o 15 km na wschód od trasy E7 Warszawa-Gdańsk. Lokalizacja umożliwia dogodny dojazd oraz kontakt z nieskażoną przyrodą. Obiekt posiada 42 pokoje, w tym 8 apartamentów. Na terenie hotelu znajdują się korty tenisowe, centrum SPA, winiarnia, restauracja słynąca z dań z ryb słodkowodnych i dziczyzny, ogród zimowy oraz jacuzzi w środku lasu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »