Dom » Wnętrza

Nowoczesne meble do przedpokoju

Nowoczesne meble do przedpokoju
Zobacz więcej zdjęć »
Pokój to istotna część każdego mieszkania, która wiele mówi o tym, jak wyposażone są konkretne cztery kąty. Przedpokój określany jest nierzadko jako wizytówka mieszkania, element łączący dom z światem zewnętrznym.
Nie dziwi nikogo zatem fakt, że większość osób chce stylowo i z klasą umeblować korytarz. Modernistyczne rozwiązania dają nam w tym zakresie całe mnóstwo możliwości.

"Nowoczesne meble do przedpokoju są zarazem eleganckie i funkcjonalne, jak i minimalistyczne. Raczej odchodzi się tutaj od przesadnych zdobień, na rzecz uzyskania harmonii i maksymalnej spójności. O tym, jakie meble będą pasowały do konkretnego pomieszczenia można zadecydować analizując wielkość wnętrza, a także jego charakter".

Z zasady do małych przedpokojów nie zaleca się stosowania masywnych mebli. Na nieco większą dowolność można sobie pozwolić w przypadku, gdy jesteśmy posiadaczami korytarza średniego (opcjonalnie dużego). Dzięki meblom można ciekawie ozdobić przestrzeń, a także optymalnie ją zagospodarować. Dzięki temu będziemy mogli w szafach i półkach bez problemu przechować konieczne przedmioty.

Aranżacja przedpokoju może być wstępem do pozostałych pomieszczeń. Bardzo ciekawie prezentuje się korytarz utrzymany w stylu nawiązującym do salonu. W przedpokojach w blokach należy zdecydowanie unikać przesady i masywności. Z powodzeniem wystarczy nam tutaj szafa z przesuwanymi drzwiami. Jeśli korytarz jest wyjątkowo mały - można zdecydować się na eleganckie lustra. Pozwolą one na optyczne powiększenie przestrzeni, wniosą do przedpokoju także niekwestionowany blask.

W niewielkich przedpokojach warto zastosować jasne kolory - jak biel, krem, ewentualnie jasne pastelowe odcienie. Nawet małe pomieszczenie można nietuzinkowo zagospodarować i sprawić, że będzie nie tylko ciekawe, ale też funkcjonalne. Wystarczy odrobina chęci i wyczucia dobrego smaku. Im więcej serca włożymy w stylową aranżację przedpokoju, tym piękniej będzie się on prezentował.

Więcej informacji: http://www.sklep.resmar.pl/produkt/garderoby/nowoczesne-meble-do-przedpokoju-mistral-3.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pure-poison

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »