Firma » Reklama

NOWOROCZNA PROMOCJA KLUBU PSIiTM DLA FIRM

Z rozpoczęciem nowego roku Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu przygotowało specjalną ofertę uczestnictwa w Klubie PSIiTM, skierowaną do przedstawicieli branży. Z promocyjnych warunków rocznego członkostwa można skorzystać do 31 marca 2020 r.

 

 

 

Noworoczna oferta klubowa dla firm została stworzona z myślą o przedsiębiorcach zainteresowanych rozwinięciem sieci kontaktów biznesowych i zwiększeniem świadomości odbiorców na temat produktu oferowanego przez firmę. Aby zapewnić wsparcie polskim przedsiębiorcom, Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników montażu przygotowało szereg działań promocyjnych i szkoleniowych, dostępnych w ramach Klubu PSIiTM.

Do wyboru są trzy roczne pakiety:

Pakiet STANDARD w cenie 1 600 zł netto.

Pakiet PREMIUM w cenie 4 700 zł netto.

Pakiet VIP w cenie 25 000 zł netto.

Firm, które zgłoszą się przed 31 marca 2020 roku otrzymają  20% rabatu w pierwszym roku członkostwa!

Każdy pakiet gwarantuje zniżki na udział w organizowanych przez PSIiTM wydarzeniach – konferencjach, seminariach lub warsztatach. Firmy w ramach współpracy mogą skorzystać z szerokiej oferty szkoleń z zakresu zarządzania i organizacji, optymalizacji procesów i innych szkoleń dedykowanych. Uczestnicy mogą ponadto korzystać z Bazy Wiedzy PSIiTM, co pozwoli rozwinąć umiejętności pracowników i wprowadzić najnowsze rozwiązania eksperckie, zgodnie z panującymi trendami.

Przynależność do klubu związana jest również z działaniami promocyjnymi zapewnionymi przez PSIiTM. Dzięki współpracy z PSIiTM firma członkowska może liczyć na wsparcie marketingowe w formie ekspozycji materiałów reklamowych i wygłoszenie prelekcji przez przedstawiciela firmy na konferencjach, seminariach i warsztatach organizowanych przez PSIiTM oraz wysyłkę newslettera docierającego do osób decyzyjnych i zainteresowanych produktami i technologiami stosowanymi w procesach produkcyjnych. Informacje dostarczane są również poprzez kanały PSIiTM w mediach społecznościowych.

Oferowane narzędzia promocji są szczególnie atrakcyjne w związku z organizowaną w tym roku pierwszą edycją targów ASSEMBLY GO, które odbędą się w dniach 2425 listopada w Krakowie. Prelekcja podczas targów to gwarancja zaprezentowania swojej ekspertyzy i doświadczeń szerokiemu gronu specjalistów.

Jako organizacja chcemy służyć wsparciem całemu środowisku związanemu z branżą montażu. Oferujemy różne pakiety uczestnictwa w Klubie PSIiTM tak, aby każda firma mogła zdecydować o stopniu zaangażowania i wybrać opcję, która najbardziej jej odpowiada. Każdy pakiet gwarantuje wzmocnienie pozycji firmy poprzez obecność na wydarzeniach branżowych i dostęp do wiedzy eksperckiej, co stanowi dwa najważniejsze aspekty rozwoju przedsiębiorstwa. Ponadto, każdy z pakietów możemy w dowolny sposób rekonfigurować w wyniku indywidualnych negocjacji, aby z oferty mogło skorzystać jeszcze więcej firm – mówi Robert Pogorzelski, CEO Polskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Montażu.

 

Więcej informacji o Klubie PSIiTM na stronie: https://www.psiitm.org/

 

ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW – to targi stworzone specjalnie z myślą o połączeniu doświadczenia z innowacjami. Przez 2 dni uczestnicy poznają najskuteczniejsze i sprawdzone rozwiązania, najnowsze technologie i nadchodzące trendy, a to wszystko w jednym miejscu. Najwybitniejsi specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wznieść organizację i techniki montażu na jeszcze wyższy poziom.

https://www.psiitm.org/targi-assembly-go/


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

thaumiel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »