Technologie » Internet

Noworoczne wyprzedaże XXI wieku

W Wielkiej Brytanii rozpoczęły się już 26 grudnia, a w innych krajach, takich jak Belgia, Francja czy Hiszpania będą trwały co najmniej do końca stycznia. Wyprzedaże także w Polsce z roku na rok przyciągają coraz więcej klientów.

Warto jednak pamiętać, że nie tylko w centrach handlowych można znaleźć produkty w atrakcyjnej cenie. Zakupy przez internet są prostsze, tańsze i... bezpieczniejsze!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W większości europejskich krajów wyprzedaże rozpoczęły się tuż po świętach. W wielu sklepach obniżki sięgają od 20 do nawet 70 procent ceny wyjściowej. Jednak zakupy za granicą, a także w Polsce, należy robić „z głową", aby uniknąć problemów - na przykład ze zwrotem nietrafionego zakupu. Zgodnie z przepisami sprzedawcy prowadzący działalność w sklepach stacjonarnych Unii Europejskiej nie są zobowiązani do przyjęcia towaru wolnego od wad i zwrotu zapłaconej ceny.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w serwisach zakupów grupowych, takich jak MyDeal.pl. Tu promocje trwają cały rok, a produkty i usługi są oferowane zawsze w atrakcyjnych cenach, obniżonych nawet o 93% w stosunku do ceny regularnej. Dodatkowo użytkownik nie ma problemu ze zwrotem niewykorzystanych kuponów jeśli po zakupie np. rozmyśli się.

- Zgodnie z polskim prawem, konsument może bez podania przyczyny odstąpić od zakupu oferty w terminie 10 dni, a nowe regulacje europejskie mają wydłużyć ten okres do 14 dni. MyDeal.pl idzie jednak krok dalej - mówi Adam Kaliszewski, rzecznik prasowy MyDeal.pl - W naszym serwisie zwrot kuponu jest możliwy przez 6 miesięcy, a środki trafiają na konto użytkownika do wykorzystania na kolejne zakupy. Taka polityka zwrotów w połączeniu z ofertami w atrakcyjnych cenach, które można wybrać bez wychodzenia z domu sprawia, że jesteśmy coraz większą konkurencją dla centrów handlowych. Warto dodać, że do okresu ważności kuponu, w którym użytkownik może go zrealizować, dochodzi także 10 ustawowych dni na zwrot otrzymanego towaru bezpośrednio do sprzedawcy, jeśli zakup dokonany przez serwis MyDeal.pl nie spełni naszych oczekiwań.

Serwis wprowadził ostatnio także możliwość łącznej zapłaty za kilka wybranych kuponów w postaci koszyka zakupowego. Dzięki temu korzystanie z platformy zakupowej jest wygodniejsze i łatwiejsze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MyDeal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »