Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Noworoczny mammobus w Galerii Zaspa

Nowy rok to idealny moment na wprowadzanie dobrych nawyków i zadbanie o swoje zdrowie. Jednym z nich może być regularne badanie piersi – zalecane przez lekarzy raz na minimum dwa lata.

Najbliższa ku temu okazja pojawi się 5 stycznia (środa) w Galerii Zaspa, gdzie Panie z grupy refundacyjnej (50-69 lat) będą mogły bezpłatnie wykonać mammografię.

 

Rak piersi to najczęściej diagnozowany nowotwór na świecie według szacunków WHO. Najskuteczniejszą metodą walki z chorobą jest jej wczesne rozpoznanie. Podstawę dla trafnej diagnozy oraz skutecznego leczenia stanowi wykonywanie regularnych badań profilaktycznych. Jednym z nich jest mammografia, która jest bezbolesna, trwa tylko chwilę, a może uratować życie. Warto więc zapisać się na wizytę w mammobusie, który pojawi się na parkingu Galerii Zaspa w środę, 5 stycznia. Specjaliści będą czekać na zarejestrowane pacjentki od godziny 9:00 do 17:00. W bezpłatnym badaniu mogą wziąć udział panie z grupy refundacyjnej w wieku 50-69 lat.

 

Na badania obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

 

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »