Dom » Budownictwo

Nowość: akumulatorowa pilarka tarczowa Bosch PKS 18 LI – kompaktowa i precyzyjna

Nowość: akumulatorowa pilarka tarczowa Bosch PKS 18 LI – kompaktowa i precyzyjna
Zobacz więcej zdjęć »
• Niewielka waga i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają obsługę narzędzia • System „Cut Control” zapewnia precyzyjne prowadzenie wzdłuż linii cięcia • Nowy model w systemie narzędzi akumulatorowych 18 V „Power4All” • Wydajny akumulator wymienny o pojemności 2,0 Ah

Bosch wprowadza na rynek nową pilarkę tarczową PKS 18 LI. Narzędzie sprawdza się idealnie przy takich pracach, jak przycinanie listew przypodłogowych, cięcie paneli laminowanych i kantówki oraz płyt potrzebnych przy pracach dekarskich lub wykańczaniu wnętrz.

 

Maksymalna grubość cięcia pilarki Bosch PKS 18 LI wynosi 48 mm przy cięciu prostopadłym oraz 36 mm przy cięciu pod kątem do 45 stopni. System „Cut Control” (przezroczysta, rozkładana przedłużka z zaznaczoną linią cięcia oraz oznaczeniem kąta 45 i 90 stopni na podstawie) zapewnia precyzyjne prowadzenie narzędzia wzdłuż linii cięcia i pełną kontrolę użytkownika nad nim. Dzięki kompaktowej konstrukcji i niewielkiej wadze (2,6 kg) akumulatorowa pilarka tarczowa Bosch PKS 18 LI jest wygodna w obsłudze, a na dokładne i bezpieczne jej prowadzenie pozwala zamknięta rękojeść główna oraz dodatkowa rękojeść z przodu, obydwie z miękką okładziną Softgrip.

 

Standardowe wyposażenie pilarki obejmuje tarczę pilarską „Fast Cut“, która ma średnicę 150 mm i 18 zębów. Szybką wymianę tarczy umożliwia blokada wrzeciona. Ułatwia ją także klucz sześciokątny mocowany na pilarce i dzięki temu znajdujący się zawsze pod ręką.

 

Elastyczność pracy dzięki wymiennemu akumulatorowi

Akumulatorowa pilarka tarczowa Bosch PKS 18 LI to nowe narzędzie Bosch w systemie akumulatorowym 18 V „Power4All”, który zapewnia użytkownikom narzędzi Bosch dużą wygodę i elastyczność pracy: akumulator litowo-jonowy 18 V o pojemności 2,0 Ah można w ramach tej samej klasy napięcia wykorzystywać w ponad 10 różnych elektronarzędziach ogrodowych oraz elektronarzędziach do prac w domu, w tym np. w wiertarko-wkrętarce, wyrzynarce, sekatorze i podkaszarce.

 

Akumulatorowa pilarka tarczowa Bosch PKS 18 LI jest dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach:

·       w opakowaniu kartonowym, z tarczą pilarską, prowadnicą równoległą, akumulatorem 18 V o pojemności 2,0 Ah oraz ładowarką w rekomendowanej cenie detalicznej brutto 799 PLN,

·       w opakowaniu kartonowym, z tarczą pilarską i prowadnicą równoległą, bez akumulatora i ładowarki w rekomendowanej cenie detalicznej brutto 449 PLN.

 

Dane techniczne

PKS 18 LI

Napięcie / pojemność akumulatora

18 V / 2,0 Ah

Czas ładowania akumulatora

ok. 90 min (100%)

Prędkość obrotowa bez obciążenia

3 800 min-1

Głębokość cięcia przy 90°
Głębokość cięcia przy 45°

48 mm 
36 mm

Średnica tarczy pilarskiej

150 mm

Maks. grubość tarczy

1,7 mm

Waga z akumulatorem

2,6 kg

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marcel01

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »