Dom » Wnętrza

Nowość! Diament wśród okapów – nowy model firmy Ciarko

Nowość! Diament wśród okapów – nowy model firmy Ciarko
Zobacz więcej zdjęć »
Sterowane pilotem, smartfonem lub za pomocą panelu dotykowego – okapy kuchenne coraz bardziej zaskakują innowacyjnością, a producenci AGD prześcigają się w tworzeniu nowatorskich rozwiązań. Firma Ciarko, wyprzedzając aktualne trendy, wprowadziła na rynek okap Diamond Smart Touch.

Jedyny w swoim rodzaju

 

 
Surowa, geometryczna forma, stonowana kolorystyka i nowatorskie rozwiązania – tak w skrócie można opisać nowy okap firmy Ciarko. Diamond Smart Touch wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu przypadnie do gustu m.in. właścicielom minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz. Głównym wyróżnikiem tego modelu jest sposób sterowania – Smart Touch, które odbywa się poprzez dotknięcie opuszką palca wybranego symbolu widniejącego na stalowym panelu urządzenia. Diamond Smart Touch firmy Ciarko to pierwszy na rynku okap kuchenny wyposażony w tego typu sterowanie.

Technologia klasy A

Diamond Smart Touch to model wyjątkowy, nie tylko pod względem estetyki, ale także parametrów technicznych. W trybie intensywnym silnik pracuje z wydajnością rzędu 720 m3/h, nie emitując przy tym nadmiernego hałasu. Urządzenie należy do klasy energetycznej A, a pobór mocy przy tak imponujących osiągach jest niewielki. Czterobiegowy zakres prędkości umożliwia dopasowanie pracy okapu do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Oprócz innowacyjnego panelu sterującego okap wyposażony jest także w timer i efektowne oświetlenie LED.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SferaGroupPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »